MASTERSTUDIES

Znajdź najlepsze studia Zarządzanie finansami Polska tutaj!

Masters zarabiają po studenci ukończą licencjackich studiów. Aby uzyskać mistrzów, zwykle trzeba wykonać od 12 do 18 kursów uczelni, które często wiążą zakończeniu kompleksowych badań i / lub pracy dyplomowej.

Studia Zarządzanie finansowe są dla tych, którzy chcą edukacji w zakresie planowania finansowego i jak podejmować dobre decyzje dotyczące inwestycji oraz innych spraw finansowych. Studenci mogą nauczyć się pewnych metod zarządzania do rzeczywistych sytuacjach biznesowych.

Polska, oficjalnie Rzeczpospolita Polska, to kraj w Europie Środkowej. Z populacją 38 milionów ludzi, Polska jest 6. najludniejszym krajem w UE. UE / EOG studenci nie potrzebują wizy na studia w Polsce. Koszty życia w Polsce jest jednym z najniższych w Unii Europejskiej.

Zarządzanie finansami w Polska. Uzyskaj wszystkie informacje o studiach na kierunku Zarządzanie finansami w Polska. Zaoszczędź czas, skontaktuj się z uczelnią tutaj!

1 Wyniki z Zarządzanie finansami, Polska Filter

Magister zarządzania finansami korporacyjnymi

WSB University in Gdansk
Magisterskie
Paź 2020
<
Studia dzienne
Język angielski
Ośrodek kształcenia

Badania to przede wszystkim przygotowanie do przyszłej kariery zawodowej. Wyższa Szkoła Bankowa dba o to, aby studenci nie mieli problemów na rynku pracy, w tym międzynarodowy ...

Czytaj więcej