MASTERSTUDIES

Znajdź najlepsze studia Zarządzanie finansami Panama tutaj!

W celu pomyślnego uzyskania dyplomem magistra, trzeba będzie uzyskać liczbę punktów przechodząc poszczególne moduły. Większość nauczane Masters będzie szereg podstawowych modułów, które trzeba zdać, aby uzyskać kwalifikację. Ocena Masters badawczych jest prawie zawsze w całości przez jednego modułu pracy doktorskiej lub projektu.

Zarządzanie finansowe jest zarządzanie pieniędzmi w celu osiągnięcia celów przedsiębiorstwa. Program zarządzania finansami może obejmować takie obszary jak budżetowania, zarządzania ryzykiem, zobowiązań, majątku i innych metod zarządzania.

Panama, oficjalnie Republika Panamy, jest najbardziej na południe kraj Ameryki Środkowej. Położony na przesmyku łączącym Ameryki Północnej i Południowej. Panama oferuje wiele uniwersytetów i szkół średnich, które są dwujęzyczne i światowej klasy. Nie 's obecnie projekt o nazwie City of Knowledge, który składa się z kilku programów edukacyjnych w starych instalacjach dawnej bazy wojskowej USA (Clayton).

Zarządzanie finansami w Panama. Uzyskaj wszystkie informacje o studiach na kierunku Zarządzanie finansami w Panama. Zaoszczędź czas, skontaktuj się z uczelnią tutaj!

1 Wyniki z Zarządzanie finansami, Panama Filter

Advanced Master in Finance LATAM

Escuela de Negócios, Universidad Adolfo Ibáñez
Studia menedżerskie 08 July 2020 Zaoczne Język hiszpański Stacjonarne

Nasz Advanced Master in Finance (AMF) LATAM skierowany jest do kadry kierowniczej wyższego szczebla, dyrektorów i właścicieli firm w Ameryce Łacińskiej, z odpowiednim doświadc ...

Czytaj więcej