$close

Filtry

Zobacz wyniki

Znajdź najlepszą Zarządzanie finansami Paderborn tutaj!

Stopień magistra daje możliwość albo dalej swoje zrozumienie danej kwestii lub startu w zupełnie inny sposób, przy użyciu umiejętności zostały nabyte od poprzedniego stopnia licencjackich. programy zarządzania finansowego mają na celu nauczyć osoby o zarządzaniu pieniędzmi i jak to może pomóc firmie osiągnąć konkretne cele. Obszary badane mogą obejmować International Finance,… Czytaj więcej

Stopień magistra daje możliwość albo dalej swoje zrozumienie danej kwestii lub startu w zupełnie inny sposób, przy użyciu umiejętności zostały nabyte od poprzedniego stopnia licencjackich.

programy zarządzania finansowego mają na celu nauczyć osoby o zarządzaniu pieniędzmi i jak to może pomóc firmie osiągnąć konkretne cele. Obszary badane mogą obejmować International Finance, dywersyfikację, ryzyko, budżetowania i planowania.

Niemcy to doskonałe miejsce dla międzynarodowego scholarsand posiada wysokiej jakości systemu szkolnictwa wyższego. Wartość tego poziomu wykształcenia został poprawiony przez Niemcy 's silnej gospodarki. Zagraniczni studenci oferują doskonałe standardy życia w otoczeniu pewnie i bezpiecznie. Berlin jest stolicą.

Paderborn to miasto w kraju związkowym Nadrenia Północna-Westfalia, Niemcy. Jest stolicą powiatu Paderborn. To gospodarze wielu przedsiębiorstw przemysłowych w Niemczech, jak i firm informatycznych. Najstarszy i główny uniwersytet w mieście jest University of Paderborn.

Zarządzanie finansami Paderborn. Pobierz wszystkie informacje o Zarządzanie finansami i skontaktować się ze szkołą dla Paderborn Zarządzanie finansami bezpośrednio tutaj!

Pokaż mniej
Przeczytaj więcej o studiowaniu w Niemczech
$format_list_bulleted Filtry
Sortuj według:
  • Popularne Najnowsze Tytuł
  • Popularne
  • Najnowsze
  • Tytuł
Fachhochschule der Wirtschaft FHDW
Paderborn, Niemcy

Program magistra kontrolowanie i zarządzanie finansami * do stopnia "Master of Arts" (MA) zapewnia zarówno uniwersalne umiejętności biznesowych i konkretnej wiedzy. Jest

Program magistra kontrolowanie i zarządzanie finansami * do stopnia "Master of Arts" (MA) zapewnia zarówno uniwersalne umiejętności biznesowych i konkretnej wiedzy. Jest -
Magisterskie
Studia dzienne
31 miesiące
Język angielski
Ośrodek kształcenia