MASTERSTUDIES

Znajdź Best Kształcenie na odległość Zarządzanie finansami Meksyk tutaj

Masters jest pierwszy poziom absolwentów zajęć i może być uzyskane po otrzymaniu stopnia licencjata. Zarabianie mistrzów zwykle wymaga dwóch lat studiów w pełnym wymiarze czasu pracy, który wynosi 36 do 54 semestr kredytów.

 

Zarządzanie finansowe jest zarządzanie pieniędzmi w celu osiągnięcia celów przedsiębiorstwa. Program zarządzania finansami może obejmować takie obszary jak budżetowania, zarządzania ryzykiem, zobowiązań, majątku i innych metod zarządzania.

Kształcenie na odległość jest metodą dostarczania edukacji studentów, którzy nie są obecni na terenie kampusu. Różne badania wykazały, że programy kształcenia na odległość może być równie efektywne i skuteczne, jak tradycyjne programy w klasie czasem nawet lepiej!

Meksyk, oficjalnie Meksykańskie Stany Zjednoczone, jest federalnym republiką konstytucyjną w Ameryce Północnej. Praca może wymagać wizy pracy, co jest trudne do uzyskania, jeśli tylko chcą freelance na krótki czas. Większość z rządu finansowane uniwersytetów na największych miast (stolica kraju) mają krótkie kursy w historii, gastronomicznych i kulturalnych osób, większość z nich jest prawie za darmo.

Top Kształcenie na odległość Zarządzanie finansami w Meksyk. Pobierz wszystkie informacje o Kształcenie na odległość Zarządzanie finansami i skontaktować się ze szkołą w Meksyk!

2 Wyniki z Zarządzanie finansami, Meksyk, Kształcenie na odległość Filter

Magister zarządzania i finansowania infrastruktury i modeli finansowych

Structuralia
Magisterskie
<
Zaoczne
Język hiszpański
Online

Po co brać tytuł magistra w zakresie zarządzania i finansowania infrastruktury i modeli finansowych? Poznasz podstawowy aspekt projektów, takich jak Finansowanie.

Czytaj więcej

Globalnych Masters wykonawczy w zakresie zarządzania finansowego

IESDE School of Management
Studia menedżerskie
Lip 2020
<
Zaoczne
Język angielski
Ośrodek kształcenia

Program wykonawczy Masters w Financial Management przeznaczony dla potrzeb „nowego” świata finansów poprzez skupienie się na możliwościach rdzenia: umiejętności orientacja mię ...

Czytaj więcej