MASTERSTUDIES.PL

Znajdź najlepsze studia Zarządzanie finansami Kolumbia tutaj!

Magister jest stopień naukowy przyznawany osobom, które z powodzeniem oznaczać wyższy poziom doświadczenia. Istnieją dwa główne rodzaje mistrzów - uczy i badania.

Zarządzanie finansowe jest zarządzanie pieniędzmi w celu osiągnięcia celów przedsiębiorstwa. Program zarządzania finansami może obejmować takie obszary jak budżetowania, zarządzania ryzykiem, zobowiązań, majątku i innych metod zarządzania.

Kolumbia, oficjalnie Republika Kolumbii, jest jednolita republika konstytucyjna obejmuje trzydzieści dwa wydziały.

Zarządzanie finansami w Kolumbia. Uzyskaj wszystkie informacje o studiach na kierunku Zarządzanie finansami w Kolumbia. Zaoszczędź czas, skontaktuj się z uczelnią tutaj!

3 Wyniki z Zarządzanie finansami, Kolumbia Filter

Magister w zarządzaniu finansami

EAN University
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 2 lat(a) Styczeń 2020 Kolumbia Bogota

Magistra zarządzania finansami jest na terenie kampusu "pogłębienie magistra" oferowane w Kolumbii wraz z możliwością przyznania jest podwójny tytuł magistra

MDF - Executive Master in adres finansowego

ISEAD Business School
Online W pełnym wymiarze godzin 13 miesiące Skontaktuj się ze szkołą Hiszpania Madryt Kolumbia Bogota Stany Zjednoczone Miami + 4 więcej

Rozwój biznesu wymaga wyspecjalizowanych specjalistów w dziedzinie zarządzania gospodarczego i finansowego z kompleksowej opanowanie wszystkich aspektów z nim związanych.

Advanced Master in Finance LATAM

Escuela de Negócios, Universidad Adolfo Ibáñez
Ośrodek kształcenia Zaoczne 8 miesiące Skontaktuj się ze szkołą Chile Peñalolén Stany Zjednoczone Nowy Jork Wielka Brytania Londyn Ekwador Quito Kolumbia Bogota Panama miasto Panama + 10 więcej

Nasz Advanced Master in Finance (AMF) LATAM skierowany jest do kadry kierowniczej wyższego szczebla, dyrektorów i właścicieli firm w Ameryce Łacińskiej, z odpowiednim doświadczeniem w świecie finansowym oraz zainteresowaniem uczestnictwem w unikalnym doświadczeniu edukacyjnym, które pozwala im zrozumieć rzeczywistość finansową organizacje kierujące i ich wnioski od kierownictwa wyższego szczebla, szczególnie w kontekście latynoamerykańskim. Rygorystyczny dobór uczestników skutkuje elitarną klasą o ograniczonych rozmiarach, w której generowana jest interesująca i wzbogacająca dynamika, która jest konsekwentnie uznawana przez uczestników programu za wielki wkład w ich doświadczenie edukacyjne. Każdy uczestnik przynosi swoje doświadczenie i szczególny nacisk na rozwiązywane problemy, podczas gdy nauczyciele kierują i porządkują komentarze uczestników, aby osiągnąć prawidłowe wnioski i odpowiednie gospodarki, szczególnie w Ameryce Łacińskiej.