MASTERSTUDIES

Znajdź najlepsze studia Zarządzanie finansami Kanada tutaj!

Magister jest stopień naukowy przyznawany osobom, które z powodzeniem oznaczać wyższy poziom doświadczenia. Istnieją dwa główne rodzaje mistrzów - uczy i badania.

programy zarządzania finansowego mają na celu nauczyć osoby o zarządzaniu pieniędzmi i jak to może pomóc firmie osiągnąć konkretne cele. Obszary badane mogą obejmować International Finance, dywersyfikację, ryzyko, budżetowania i planowania.

Kanada jest krajem Ameryki Północnej składa się z dziesięciu prowincji i trzech terytoriów. Położony w północnej części kontynentu, to rozciąga się od Atlantyku do Pacyfiku i północy do Oceanu Arktycznego.

Zarządzanie finansami w Kanada. Uzyskaj wszystkie informacje o studiach na kierunku Zarządzanie finansami w Kanada. Zaoszczędź czas, skontaktuj się z uczelnią tutaj!

2 Wyniki z Zarządzanie finansami, Kanada Filter

Master of Management in Finance (MMF)

McGill University, Desautels Faculty of Management
Magisterskie
Lip 2020
<
Studia dzienne
<
12 miesiące
16 Sty 2021
Język angielski
Ośrodek kształcenia

Stopień McGill Master of Management in Finance (MMF) jest specjalistycznym programem z dziedziny finansów w wieku 12 miesięcy. Program FRP przygotowuje studentów do kariery w ...

Czytaj więcej

Zarząd European Master w strategii finansowych

Ecole Supérieure Ouverte à Distance
Magisterskie
<
Studia dzienne
<
studia niestacjonarne
Francuski
Online

szkolenia absolwent Europejski Master Management i strategie finansowe kształtują cię we wszystkich dziedzinach finansowych, jak również w zarządzaniu strategicznym.

Czytaj więcej