MASTERSTUDIES

Znajdź najlepsze studia Zarządzanie finansami Indonezja tutaj!

Masters jest przyznawane studentom, którzy ukończyli studiów podyplomowych w określonej dziedzinie nauki lub obszarze praktyki zawodowej, podczas gdy wykazując wysoki poziom opanowania podczas procesu.

Zarządzanie finansowe jest zarządzanie pieniędzmi w celu osiągnięcia celów przedsiębiorstwa. Program zarządzania finansami może obejmować takie obszary jak budżetowania, zarządzania ryzykiem, zobowiązań, majątku i innych metod zarządzania.

Indonezja, kraj w południowo-wschodniej Azji, domy ponad 238 milionów ludzi. Indonezja jest czwartym najbardziej zaludnionym krajem na świecie. Krajowego sektora edukacji jest podzielona na kursach przedszkolnego, młodszych i starszych podstawowej, średniej i przeszkolonych.

Zarządzanie finansami w Indonezja. Uzyskaj wszystkie informacje o studiach na kierunku Zarządzanie finansami w Indonezja. Zaoszczędź czas, skontaktuj się z uczelnią tutaj!

1 Wyniki z Zarządzanie finansami, Indonezja Filter

Mistrz zintegrowanego zarządzania mikrofinansowania (IMM)

Universitas Padjadjaran
Magisterskie
<
Studia dzienne
Język angielski
Ośrodek kształcenia

Ten Międzynarodowy Kurs Mistrzowski jest klasa międzynarodowa, i prowadzi do tytuł magistra z Universitas Padjadjaran wraz z IMM Międzynarodowego Certyfikatu z Leiden Universi ...

Czytaj więcej