MASTERSTUDIES.PL

Znajdź najlepsze studia Zarządzanie finansami Niderlandy tutaj!

Masters jest przyznawane studentom, którzy ukończyli studiów podyplomowych w określonej dziedzinie nauki lub obszarze praktyki zawodowej, podczas gdy wykazując wysoki poziom opanowania podczas procesu.

Studia Zarządzanie finansowe obejmują zarządzania pieniędzmi i planowania finansowego. Pacjenci mogą obejmować inwestycje, aktywa i pasywa, budżetowania kapitału i dywersyfikacji. Studenci mogą dowiedzieć o stosowaniu różnych metod zarządzania finansowego.

Holandia jest składnikiem kraj Królestwa Niderlandów, składający się z dwunastu prowincji w północno-zachodniej Europy i trzech wysp na Karaibach. Mówiąc angielskiego uczniowie będą mieli problemów ze znalezieniem odpowiednich kursów. Dla studentów ubiegających się uniwersytetów w Holandii, kilka stypendiów są dostępne.

Zarządzanie finansami w Niderlandy. Uzyskaj wszystkie informacje o studiach na kierunku Zarządzanie finansami w Niderlandy. Zaoszczędź czas, skontaktuj się z uczelnią tutaj!

3 Wyniki z Zarządzanie finansami, Niderlandy Filter

Executive Master of Science in Financial Management

United International Business Schools
Ośrodek kształcenia Online Ośrodek kształcenia i studia online W pełnym wymiarze godzin Zaoczne 1 - 3 lat(a) Listopad 2019 Szwajcaria Zurych Belgia Antwerpia Hiszpania Barcelona Bruksela Madryt Japonia Tokio Niderlandy Amsterdam Włochy Mediolan Genewa + 16 więcej

Nasz kalendarz akademicki oparty jest na systemie kwartalnym (1 kwartał = 10 tygodni). Ze względu na elastyczną strukturę programu i jego modułową budowę, wiele dat rozpoczęcia jest dostępnych na początku każdego kwartału i każdego semestru, w październiku, listopadzie, styczniu, lutym, kwietniu, maju, lipcu i sierpniu.

Master of Science in Financial Management

United International Business Schools
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin Zaoczne 1 - 2 lat(a) Listopad 2019 Szwajcaria Zurych Belgia Antwerpia Hiszpania Barcelona Bruksela Madryt Japonia Tokio Niderlandy Amsterdam Włochy Mediolan Genewa + 14 więcej

Program MS - Master of Science in Financial Management jest nauczany w języku angielskim. Kursy podstawowe obejmują analizę sprawozdań finansowych, analizę kosztów i zysków, itd.

Executive Master w zakresie zarządzania finansami

ESA Business School - Ecole Supérieure des Affaires
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 16 miesiące Październik 2020 Liban Bejrut Niderlandy Rotterdam + 2 więcej

Szkolenia specjalistów finansów opanować i pogłębić swoją wiedzę z zakresu teorii i narzędzi niezbędnych dla rozwoju ich funkcji.