MASTERSTUDIES.PL

Znajdź najlepsze studia Zarządzanie finansami Hiszpania tutaj!

Magister jest stopień naukowy przyznawany osobom, które z powodzeniem oznaczać wyższy poziom doświadczenia. Istnieją dwa główne rodzaje mistrzów - uczy i badania.

Zarządzanie finansowe jest zarządzanie pieniędzmi w celu osiągnięcia celów przedsiębiorstwa. Program zarządzania finansami może obejmować takie obszary jak budżetowania, zarządzania ryzykiem, zobowiązań, majątku i innych metod zarządzania.

Hiszpania, oficjalnie Królestwo Hiszpanii, jest suwerennym państwem i państwem członkowskim Unii Europejskiej. Znajduje się na Półwyspie Iberyjskim w południowo-zachodniej Europie. Hiszpańskie uniwersytety regulować dostęp do swoich stopni i ustalenie opłat akademickich. Mogą również oferować nieoficjalnych podyplomowe stopni. Stolica Madryt ma możliwie największą liczbę barów na mieszkańca dowolnego europejskiego miasta i bardzo aktywnego życia nocnego.

Zarządzanie finansami w Hiszpania. Uzyskaj wszystkie informacje o studiach na kierunku Zarządzanie finansami w Hiszpania. Zaoszczędź czas, skontaktuj się z uczelnią tutaj!

28 Wyniki z Zarządzanie finansami, Hiszpania Filter

Magister zarządzania ryzykiem finansowym

ICADE Business School
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 1 rok Październik 2020 Hiszpania Madryt

Stopień ten jest szczególnie przystosowany dla absolwentów ekonomii, administracji biznesu lub studiów, które ułatwiają solidne szkolenie ilościowe.

Master in Financial Management, Digital Banking and Internet Finance in Madrid

GBSB Global Business School -International
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 9 miesiące Skontaktuj się ze szkołą Hiszpania Madryt

Magister rachunkowości i zarządzania finansami (specjalność: międzynarodowe finanse i rachunkowość)

Barcelona School of Management · Pompeu Fabra University
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 1 rok Skontaktuj się ze szkołą Hiszpania Barcelona

Magister rachunkowości i zarządzania finansami (specjalizacja w międzynarodowych finansach i rachunkowości) w UPF Barcelona School of Management będzie szkolić Cię jako eksperta w dziedzinie finansów i księgowości, myśląc szczególnie o firmach o międzynarodowej obecności.

Masters in Finance Department

UDIMA - Universidad a Distancia de Madrid
Online Zaoczne 18 miesiące Wrzesień 2020 Hiszpania Madryt

Stopień tytuł magistra Wydziału Ekonomiczno-Finansowego ma program treningowy dostosowany do aktualnej sytuacji ekonomicznej i finansowej, w celu ulepszania umiejętności specjalistów, jest odpowiedzią na zapotrzebowanie ze strony profesjonalnego rynku specjalizacji w dziedzina zarządzania przedsiębiorstwem ...

Magister w mikrofinansowania i rozwoju społecznego

CIFF Centro Internacional de Formación Financiera
Ośrodek kształcenia i studia online Zaoczne 9 miesiące Skontaktuj się ze szkołą Hiszpania Madryt

Mistrz w mikrofinansowania i Rozwoju Społecznego jest przeznaczony dla profesjonalistów pracujących w programach bankowych, mikrokredytów i rozwoju społecznego. Na uczestników Masters uczyć się i ćwiczyć z narzędzi i technik, które instytucje

Magister w bankowości i pełnomocnika finansowego

CIFF Centro Internacional de Formación Financiera
Online Zaoczne 8 miesiące Skontaktuj się ze szkołą Hiszpania Madryt

Mistrz w bankowości i pełnomocnika finansowego przekazuje profesjonalną dokładną wiedzę na temat najbardziej istotnych aspektów kluczowych obszarów w instytucjach finansowych. Mistrz się poprawia i zwiększa wiedzę i umiejętności finansowe

MDF - Executive Master in adres finansowego

ISEAD Business School
Online W pełnym wymiarze godzin 13 miesiące Skontaktuj się ze szkołą Hiszpania Madryt Kolumbia Bogota Stany Zjednoczone Miami + 4 więcej

Rozwój biznesu wymaga wyspecjalizowanych specjalistów w dziedzinie zarządzania gospodarczego i finansowego z kompleksowej opanowanie wszystkich aspektów z nim związanych.

Magister w zakresie zarządzania finansami i rachunkowości zaawansowanej

Jaume I University (Universitat Jaume I)
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 1 rok Wrzesień 2020 Hiszpania Castellón de la Plana

Ten mistrz daje studentowi zaawansowanego szkolenia w dziedzinie ekonomii finansowej i rachunkowości, które pozwolą im wziąć udział w zespołach rozwijać swoją działalność w świecie badań naukowych lub biznesowych. To również pozwoli im aktywnie włączać do każdego podmiotu publicznego.

Magister zarządzania finansami i doradztwa

UNIR
Online Zaoczne 1 rok Skontaktuj się ze szkołą Hiszpania Logroño

Master in Online Finance UNIR przygotowuje Cię do spełnienia profilu zawodowego, którego wymagają firmy i banki od menedżerów odpowiedzialnych za zarządzanie ich skarbem, analizowanie inwestycji, wykrywanie korzyści podatkowych lub zapobieganie ryzyku.

Magister zarządzania finansami i rynkiem (pełny etat)

IMF Business School
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 9 miesiące Skontaktuj się ze szkołą Hiszpania Madryt

IMF Business School , we współpracy z Uniwersytetem Nebrija, wprowadza w Madrycie nowego Mistrza Zarządzania Gospodarką Finansową i Rynków w trybie twarzą w twarz. Głównym celem tego magistra, aby student uzyskał największą korzyść dla swojej firmy, ucząc się uzyskać maksymalną wydajność w kierunku finansowym firmy dzięki najnowszym narzędziom Business Intelligence.

Magister zarządzania ekonomicznego i finansowego

IMF Business School
Online W pełnym wymiarze godzin Zaoczne 12 miesiące Otwarta rekrutacja Hiszpania Madryt + 1 więcej

Osiągnij największe korzyści dla firmy, ucząc się, jak uzyskać maksymalną wydajność w zarządzaniu finansami i księgowością firmy, poprzez księgowość i rejestrację danych do dalszej analizy.

Magister online w tym zarządzania finansowego i kontroli zarządczej

EAE | Programas Distancia
Online Zaoczne 12 miesiące Wrzesień 2020 Hiszpania Hiszpania online

Uczestnicy Master-line w zakresie zarządzania finansami i Kontroli Zarządzania nabyć wizję finansowej z punktu widzenia zarządzania. Zgodnie z tym poglądem będą w stanie poradzić sobie ze zmianami, że gospodarka światowa nałożonych na cele funkcji finansowej i technik zarządzania i podejmowania klucz do pobudzenia wzrostu Każda organizacja decyzji ekonomicznych.

Executive Master of Science in Financial Management

United International Business Schools
Ośrodek kształcenia Online Ośrodek kształcenia i studia online W pełnym wymiarze godzin Zaoczne 1 - 3 lat(a) Listopad 2019 Szwajcaria Zurych Belgia Antwerpia Hiszpania Barcelona Bruksela Madryt Japonia Tokio Niderlandy Amsterdam Włochy Mediolan Genewa + 16 więcej

Nasz kalendarz akademicki oparty jest na systemie kwartalnym (1 kwartał = 10 tygodni). Ze względu na elastyczną strukturę programu i jego modułową budowę, wiele dat rozpoczęcia jest dostępnych na początku każdego kwartału i każdego semestru, w październiku, listopadzie, styczniu, lutym, kwietniu, maju, lipcu i sierpniu.

Master of Science in Financial Management

United International Business Schools
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin Zaoczne 1 - 2 lat(a) Listopad 2019 Szwajcaria Zurych Belgia Antwerpia Hiszpania Barcelona Bruksela Madryt Japonia Tokio Niderlandy Amsterdam Włochy Mediolan Genewa + 14 więcej

Program MS - Master of Science in Financial Management jest nauczany w języku angielskim. Kursy podstawowe obejmują analizę sprawozdań finansowych, analizę kosztów i zysków, itd.

Master in Financial Management i Controllingu

IEBS - Escuela de Negocios de la Innovación y los Emprendedores
Online W pełnym wymiarze godzin 750 godziny Skontaktuj się ze szkołą Hiszpania Barcelona

Master in Financial Management i Controllingu przygotowuje do podjęcia w sprawie zarządzania gospodarczego i finansowego oraz projektowania i nadzoru finansowego działu kontroli.