MASTERSTUDIES

Znajdź najlepsze studia Zarządzanie finansami Francja tutaj!

Masters zarabiają po studenci ukończą licencjackich studiów. Aby uzyskać mistrzów, zwykle trzeba wykonać od 12 do 18 kursów uczelni, które często wiążą zakończeniu kompleksowych badań i / lub pracy dyplomowej.

Studia Zarządzanie finansowe obejmują zarządzania pieniędzmi i planowania finansowego. Pacjenci mogą obejmować inwestycje, aktywa i pasywa, budżetowania kapitału i dywersyfikacji. Studenci mogą dowiedzieć o stosowaniu różnych metod zarządzania finansowego.

Francja jest obecnie w gronie 20 najlepszych krajów funkcjonujących w warunkach gospodarki ze względu na ich doskonałe wyniki zorientowanych szkolnictwa wyższego wykształcenia. Większość kursów na uczelniach oferowane są w języku francuskim. Francja ma 60 publicznych i 100 uczelni prywatnych.

Zarządzanie finansami w Francja. Uzyskaj wszystkie informacje o studiach na kierunku Zarządzanie finansami w Francja. Zaoszczędź czas, skontaktuj się z uczelnią tutaj!

2 Wyniki z Zarządzanie finansami, Francja Filter

Executive Master w zakresie zarządzania finansami

ESA Business School - Ecole Supérieure des Affaires
Studia menedżerskie 01 October 2020 W pełnym wymiarze godzin Francuski Stacjonarne

Szkolenia specjalistów finansów opanować i pogłębić swoją wiedzę z zakresu teorii i narzędzi niezbędnych dla rozwoju ich funkcji.

Czytaj więcej

Master of Heritage Management

IEA Paris
Studia menedżerskie 11 October 2020 W pełnym wymiarze godzin Francuski Stacjonarne

Master in Asset Management jest przygotowywany w ciągu dwóch lat, podczas których alternatywne szkolenie techniczne i doświadczenie zawodowe we Francji i za granicą.

Czytaj więcej