MASTERSTUDIES.PL

Znajdź najlepsze studia Zarządzanie finansami Finlandia tutaj!

Magister jest stopień naukowy przyznawany osobom, które z powodzeniem oznaczać wyższy poziom doświadczenia. Istnieją dwa główne rodzaje mistrzów - uczy i badania.

Studia Zarządzanie finansowe obejmują zarządzania pieniędzmi i planowania finansowego. Pacjenci mogą obejmować inwestycje, aktywa i pasywa, budżetowania kapitału i dywersyfikacji. Studenci mogą dowiedzieć o stosowaniu różnych metod zarządzania finansowego.

Wyższe uczeni szczebla w Finlandii łatwy dostęp do studia wyższe na Politechnice i praktycznie zorientowanych uczelni. Fińska kultura jest łatwa do nauczenia się, ponieważ rząd ustanowił posługę, która jest odpowiedzialna za zwiększanie kultury, polityki młodzieżowej, sportu i współpracy międzynarodowej.

Zarządzanie finansami w Finlandia. Uzyskaj wszystkie informacje o studiach na kierunku Zarządzanie finansami w Finlandia. Zaoszczędź czas, skontaktuj się z uczelnią tutaj!

1 Wyniki z Zarządzanie finansami, Finlandia Filter

Magister rachunkowości finansowej i zarządczej

University of Oulu
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 2 lat(a) Sierpień 2020 Finlandia Oulu

International Master's Degree Program in Financial and Management Accounting (Master of Science in Economics and Business Administration) to dwuletni program koncentrujący się na analizie informacji księgowych na potrzeby wewnętrznego procesu decyzyjnego firmy, a także dla inwestorów zewnętrznych.