Filter
Studia magisterskie
Finlandia Typ studiów: Wszystkie Tempo: Wszystkie

Znajdź najlepsze studia Zarządzanie finansami Finlandia tutaj!

Magister jest stopień naukowy przyznawany osobom, które z powodzeniem oznaczać wyższy poziom doświadczenia. Istnieją dwa główne rodzaje mistrzów - uczy i badania.

Studia Zarządzanie finansowe obejmują zarządzania pieniędzmi i planowania finansowego. Pacjenci mogą obejmować inwestycje, aktywa i pasywa, budżetowania kapitału i dywersyfikacji. Studenci mogą dowiedzieć o stosowaniu różnych metod zarządzania finansowego.

Wyższe uczeni szczebla w Finlandii łatwy dostęp do studia wyższe na Politechnice i praktycznie zorientowanych uczelni. Fińska kultura jest łatwa do nauczenia się, ponieważ rząd ustanowił posługę, która jest odpowiedzialna za zwiększanie kultury, polityki młodzieżowej, sportu i współpracy międzynarodowej.

Zarządzanie finansami w Finlandia. Uzyskaj wszystkie informacje o studiach na kierunku Zarządzanie finansami w Finlandia. Zaoszczędź czas, skontaktuj się z uczelnią tutaj!

Czytaj więcej Pokaż mniej

1 Wyniki z Zarządzanie finansami, Finlandia

University of Oulu

International Master's Degree Program in Financial and Management Accounting (Master of Science in Economics and Business Administration) to dwuletni program koncentrując ... [+]

Zarządzanie finansami Finlandia. Rachunkowość finansowa i zarządcza, magister nauk ekonomicznych i zarządzania przedsiębiorstwem (2 lata)Porównywalny w skali międzynarodowej stopień ekonomii z akredytowanej szkoły biznesowej AACSBSpecjalizujemy się w rachunkowości finansowej lub rachunkowości zarządczejDogłębna znajomość wyceny firmy, audytu, rachunku kosztów i planowania inwestycji kapitałowych

International Master's Degree Program in Financial and Management Accounting (FMA) to dwuletni program koncentrujący się na analizie informacji księgowych na potrzeby wewnętrznego procesu decyzyjnego firmy, a także dla inwestorów zewnętrznych.

Program zapewni odpowiednią wiedzę i podstawową wiedzę na temat dostosowania międzynarodowego systemu sprawozdawczości finansowej oraz pomoże rozwinąć umiejętności odpowiadające rosnącemu zapotrzebowaniu na kontrolę zarządzania i rachunkowość firm działających na arenie międzynarodowej. W szczególności omówione zostaną przynajmniej następujące tematy:... [-]

Finlandia Oulu
Sierpień 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku