MASTERSTUDIES.PL

Znajdź najlepsze studia Zarządzanie finansami Bangladesz tutaj!

Magister jest stopień naukowy przyznawany osobom, które z powodzeniem oznaczać wyższy poziom doświadczenia. Istnieją dwa główne rodzaje mistrzów - uczy i badania.

Studia Zarządzanie finansowe obejmują zarządzania pieniędzmi i planowania finansowego. Pacjenci mogą obejmować inwestycje, aktywa i pasywa, budżetowania kapitału i dywersyfikacji. Studenci mogą dowiedzieć o stosowaniu różnych metod zarządzania finansowego.

Bangladesz jest jednym z krajów o starej, ale jakość systemu szkolnictwa wyższego. W kraju 50 ośrodki szkolnictwa wyższego publicznych i ponad 100 prywatnych instytucji. To nie tylko włączony wyższe wykształcenie, aby były dostępne, ale również zwiększyło poziom jakości.

Zarządzanie finansami w Bangladesz. Uzyskaj wszystkie informacje o studiach na kierunku Zarządzanie finansami w Bangladesz. Zaoszczędź czas, skontaktuj się z uczelnią tutaj!

1 Wyniki z Zarządzanie finansami, Bangladesz Filter

Magister zarządzania bankiem

BRAC University
Ośrodek kształcenia i studia online Zaoczne 2 lat(a) Wrzesień 2020 Bangladesz Dhaka

Master of Management (MBM Banku) programu Brac Business School jest interaktywnym programem umiejętności oparte na niepełnym wymiarze czasu wymagając 60 punktów (20 kursów) mają być ukończone w ciągu dwóch lat. Jednak zwolnienie z jednego lub większej liczby kursów Foundation (maksymalnie 18 punktów) i transferu punktów może być przyznana zasłużonych kandydatów.