close

Filtry

Zobacz wyniki

Znajdź studia niestacjonarne studia magisterskie na kierunku Zarządzanie biznesem w Porto

Masters zarabiają po studenci ukończą licencjackich studiów. Aby uzyskać mistrzów, zwykle trzeba wykonać od 12 do 18 kursów uczelni, które często wiążą zakończeniu kompleksowych badań i / lub pracy dyplomowej. Program w zarządzaniu przedsiębiorstwem podkreśla znaczenie struktury organizacyjnej i polityki kierowniczych w różnych środowiskach korporacyjnych. Tematy takie jak ma… Czytaj więcej

Masters zarabiają po studenci ukończą licencjackich studiów. Aby uzyskać mistrzów, zwykle trzeba wykonać od 12 do 18 kursów uczelni, które często wiążą zakończeniu kompleksowych badań i / lub pracy dyplomowej.

Program w zarządzaniu przedsiębiorstwem podkreśla znaczenie struktury organizacyjnej i polityki kierowniczych w różnych środowiskach korporacyjnych. Tematy takie jak marketing, zarządzanie zasobami ludzkimi, rachunkowości, restrukturyzacji przedsiębiorstw i czasami być pokryte.

Portugalia, oficjalnie Republiki Portugalskiej, to kraj położony w południowo-zachodniej Europie, na Półwyspie Iberyjskim. Portugalia jest 900 lat, a mimo to ma stosunkowo mały obszar, odegrał kluczową rolę w historii świata. Universidade do Porto jest najbardziej popularny przez cudzoziemców, które składają się z 11% studentów.

Porto jest drugim najbardziej zaludnionym miastem w Portugalii, po Lizbonie z liczbą ludności około 1,3 mln osób. University of Porto jest głównym uczelni w Portugalii, ponieważ służy studentom z całej Europy i świata w ogóle. Istnieje wiele innych uczelni technicznych w Porto też.

Studia niestacjonarne studia magisterskie na kierunku Zarządzanie biznesem w %Porto. Uzyskaj wszystkie informacje o studia niestacjonarne studiach na kierunku Zarządzanie biznesem w Porto.

Pokaż mniej
Inne opcje w ramach tego kierunku studiów: 
format_list_bulleted Filtry
ISAG - European Business School
Porto, Portugalia

Master Degree in Business Management kwalifikuje absolwentów do pełnienia funkcji wysokiego szczebla w kontekście różnych obszarów zarządzania. Różnorodność obszarów szkolenio ... +

Master Degree in Business Management kwalifikuje absolwentów do pełnienia funkcji wysokiego szczebla w kontekście różnych obszarów zarządzania. Różnorodność obszarów szkoleniowych (strategia, finanse, marketing, zasoby ludzkie i operacje) pozwala na pełnienie funkcji wykonawczych i najwyższego kierownictwa w małych, średnich i dużych firmach, krajowych i międzynarodowych. -
Magisterskie
studia niestacjonarne
2 lat(a)
Język angielski
Paź 2021
Ośrodek kształcenia i studia online
Ośrodek kształcenia
Online
 

WSKAZÓWKA! Jeśli reprezentujesz uczelnię i chcesz dodać swoje programy do naszych ofert, skontaktuj się z nami