MASTERSTUDIES.PL

Szukaj studiów magisterskich Zaoczne

Ta strona poświęcona jest studiom zaocznym. Podczas studiowania zaocznie zazwyczaj pracuje się w pełnym wymiarze godzin. Wiele szkół oferuje zaoczne studia magisterskie, które są elastycznym rozwiązaniem w kierunku zrealizowania celu jakim jest zdobycie wiedzy, awansu albo po prostu większych zarobków! Na tej stronie możesz wyszukać zaoczne studia według kraju, obszaru, kierunku studiów lub programu i wybrać studia, które najbardziej Ci odpowiadają za pomocą zaledwie kilku kliknięć! Szukaj wśród ponad 2000 programów magisterskich oferowanych przez najlepsze uniwersytety i szkoły biznesu z całego świata albo z Twojej okolicy. Znajdź konkretny program, którego szukałeś!

Wyniki wyszukiwania Filter

Online Master in Marketing

Rome Business School
Online Zaoczne 1 rok Październik 2019 Włochy Rome Italy Online + 1 więcej

Dołącz do najbardziej międzynarodowej szkoły biznesu w Europie! Online Master in Marketing

Master of Arts w Zasobach Ludzkich

Carlson School of Management, University of Minnesota
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin Zaoczne 2 - 4 lat(a) Skontaktuj się ze szkołą Stany Zjednoczone Minneapolis + 1 więcej

Master of Arts w Zasobach Ludzkich i Stosunków Przemysłowych jest powszechnie uważany za jeden z najlepszych programów tego rodzaju w kraju i jest dostępny w pełnym wymiarze godzin lub w niepełnym wymiarze godzin. Prowadzony przez światowej sławy wydział, program nauczania daje studentom dogłębne zrozumienie współczesnych praktyk HR i podstawowych teorii, które są niezbędne do udanej kariery w tej dziedzinie.

Angielski MBA, MIM

The NUCB Business School
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin Zaoczne 1 - 2 lat(a) Wrzesień 2019 Japonia Nagoya + 1 więcej

Celem The NUCB Business School jest zaszczepienie naszym uczniom motywacji do podejmowania lub rozwijania udanych i satysfakcjonujących karier w globalnych środowiskach biznesowych. Nasi wykładowcy i pracownicy zapewniają uczniom wiedzę i umiejętności potrzebne do przyszłych możliwości zatrudnienia i przywództwa.

Ma / MSZ w teatrze dla młodych odbiorców

Rose Bruford College of Theatre and Performance
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin Zaoczne 13 - 24 miesiące Październik 2019 Wielka Brytania Sidcup + 1 więcej

Ten program jest dla tych, którzy są zainteresowani tworzeniem i przedstawieniem teatru przez młodych ludzi i dla nich. Jako jedna z wiodących brytyjskich szkół teatralnych, Rose Bruford College oferuje wyjątkową okazję do nauki i szkolenia w tym coraz bardziej popularnym i dynamicznym obszarze praktyki teatralnej.

Magister w szkołach podstawowych

Hibernia College
Ośrodek kształcenia i studia online Zaoczne 18 - 24 znajdź program juris doctor Kwiecień 2020 IIrlandia Dublin

Master of Primary Education - Professional Master of Education w Post Primary Education został utworzony, aby zachęcić szerszą grupę osób do rozważenia nauczania w szkole podstawowej jako zawodu, zapewniając bardziej elastyczną drogę do zostania w pełni wykwalifikowanym nauczycielem i nie jest to warunkiem mieć wcześniejsze doświadczenie w nauczaniu, aby móc ubiegać się o ten kurs.

Mistrzowie administracji publicznej

University of Miami College of Arts and Sciences
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin Zaoczne Styczeń 2020 Stany Zjednoczone Miami

Program Masters of Public Administration ma na celu zapewnienie najwyższej jakości kształcenia absolwentów dla obecnych i przyszłych urzędników we wszystkich trzech obszarach służby publicznej: agencjach rządowych, organizacjach non-profit i prywatnych sprzedawcach. Program dąży do osiągnięcia lokalnego, krajowego i krajowego znaczenia dzięki współczesnemu programowi nauczania, innowacyjnym instrukcjom, badaniom naukowym i stosowanym oraz usługom dla kluczowych interesariuszy. Ten program jest oferowany zarówno osobiście, jak iw pełni online.

Magister dziennikarstwa międzynarodowego

Hong Kong Baptist University School of Communication
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin Zaoczne 1 - 2 lat(a) Wrzesień 2019 Hongkong Hong Kong + 1 więcej

Kurs zapewnia profesjonalne studia podyplomowe z zakresu dziennikarstwa międzynarodowego, ze szczególnym uwzględnieniem Hongkongu, Chin kontynentalnych i Azji Południowo-Wschodniej. Jest to oferowane w dwóch stężeniach: dziennikarstwo międzynarodowe i biznes i dziennikarstwo finansowe.

Master of Philosophy (MPhil)

Hong Kong Baptist University - Faculty of Social Sciences
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin Zaoczne 24 - 48 miesiące Wrzesień 2019 Hongkong Hong Kong + 1 więcej

Wydział oferuje dwa stopnie naukowe, a mianowicie Master of Philosophy (MPhil),

Master of Education

Carthage College
Ośrodek kształcenia Zaoczne Skontaktuj się ze szkołą Stany Zjednoczone Kenosha

Kartagina oferuje 38-stopniowy program Master of Education z trzema obszarami koncentracji, a także ścieżki licencyjne w zakresie czytania, administracji, edukacji specjalnej i nauki języka angielskiego. Dzięki studiom wieczorowym możesz zarobić M.Ed., dodać dodatkowe licencje nauczycielskie lub ukończyć zajęcia dla osobistego wzbogacenia.

Executive Master in International Business (100% online) - francuski Track

ESCP Europe
Online Zaoczne 1 - 2 lat(a) Skontaktuj się ze szkołą Hiszpania Spain Online

Executive Master in International Business (EMIB) to internetowy program obejmujący 14 kursów zarządzania i projektu przywództwa na koniec Master. Kursy te zapewnią ci niezbędne umiejętności w wielu obszarach strategicznych firmy działającej na rynkach międzynarodowych.

Magister biznesu piłkarskiego

FBA The Football Business Academy
Ośrodek kształcenia i studia online W pełnym wymiarze godzin Zaoczne 1 rok Wrzesień 2019 Szwajcaria Geneva + 1 więcej

Wraz z profesjonalizacją komercjalizacji piłki nożnej rośnie również zapotrzebowanie na menedżerów wyższego szczebla z profesjonalną wiedzą i umiejętnościami w branży piłkarskiej. W rezultacie Football Business Academy nawiązała współpracę z ekspertami z branży, aby stworzyć unikalny, zintegrowany program nauczania, który pomoże uczniom zbudować podstawy sukcesu w dynamicznym, globalnym przemyśle piłkarskim.

Magister Międzynarodowego Pokoju i rozwiązywania konfliktów

Arcadia University Department of Historical and Political Studies
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin Zaoczne 3 - 6 semestry Otwarta rekrutacja Stany Zjednoczone Glenside + 1 więcej

Bądź częścią rozwiązania.

Master of Product Design and Development Management

Northwestern University Master of Product Design and Development Management
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin Zaoczne 9 - 24 miesiące Wrzesień 2019 Stany Zjednoczone Evanston + 1 więcej

Master of Product Design

Master of Science in Financial Analysis - Program STEM

University of San Francisco - School of Management
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin Zaoczne 18 - 22 miesiące Skontaktuj się ze szkołą Stany Zjednoczone San Francisco + 1 więcej

Master of Science in Financial Analysis (MSFA) na Uniwersytecie w San Francisco koncentruje się na budowaniu wiedzy w zakresie analizy i zarządzania inwestycjami.

Master of Advanced Studies in International Affairs (MAS-IA)

UC San Diego School Of Global Policy & Strategy
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin Zaoczne 9 - 18 miesiące Wrzesień 2019 Stany Zjednoczone San Diego + 1 więcej

Master of Advanced Studies in International Affairs (MAS-IA) to nasz wiodący międzynarodowy tytuł wykonawczy. Studenci przyjeżdżający to doświadczeni specjaliści z pięcioma lub więcejnastoletnim doświadczeniem zawodowym, a nasz program nauczania rzuca im wyzwanie poprzez głęboki wgląd w stosunki międzynarodowe, międzynarodową ekonomię polityczną, politykę publiczną, zrównoważenie środowiskowe i bezpieczeństwo Azji i Pacyfiku. Niezależnie od tego, czy chcesz przyspieszyć swoją globalną karierę, czy rozpocząć nową, MAS-IA zapewnia wszystkie narzędzia potrzebne do osiągnięcia doskonałych wyników.