MASTERSTUDIES

Znajdź Zaoczne studia magisterskie na kierunku Wzornictwo przemysłowe w Chiny

W celu pomyślnego uzyskania dyplomem magistra, trzeba będzie uzyskać liczbę punktów przechodząc poszczególne moduły. Większość nauczane Masters będzie szereg podstawowych modułów, które trzeba zdać, aby uzyskać kwalifikację. Ocena Masters badawczych jest prawie zawsze w całości przez jednego modułu pracy doktorskiej lub projektu.

Wzornictwo przemysłowe podkreśla wykorzystania sztuki, kreatywności i umiejętności technicznych w celu skonstruowania produkty przyszłości. Projektanci przemysłowi są odpowiedzialne za tworzenie różnego rodzaju przedmiotów używanych na co dzień, od samochodów po meble do pralek.

Chiny oficjalnie Lud 's Republic of China, ma suwerenne państwo znajduje się w Azji Wschodniej. To jest świat 's najbardziej zaludnionego kraju, z liczbą ludności ponad 1350000000.

Zaoczne studia magisterskie w Chiny. Uzyskaj wszystkie informacje o Zaoczne studiach magisterskich na kierunku Wzornictwo przemysłowe w Chiny.

2 Wyniki z Wzornictwo przemysłowe, Chiny Filter

Mistrz wzornictwa przemysłowego

Xi'an Jiaotong-Liverpool University
Studia menedżerskie
<
W pełnym wymiarze godzin
<
Zaoczne
<
18 miesiące
Język angielski
Ośrodek kształcenia

Niezależnie od tego, czy w kraju, czy na całym świecie, rozwój Chin na nowo zdefiniuje przyszłą konsumpcję, produkcję i wzorce kulturowe. Obecnie krajowe firmy zwracają się do ...

Czytaj więcej

Master W Dziedzinie Projektowania Mechanicznego I Teorii

Harbin Engineering University (HEU)
Studia menedżerskie
Sie 2020
<
W pełnym wymiarze godzin
Ośrodek kształcenia

Mistrz w dziedzinie projektowania mechanicznego i teoria pola badań w Mechanizm Robot, Tribologia i teorii smarowania, wytrzymałość mechaniczna i design ...

Czytaj więcej