MASTERSTUDIES

Studia magisterskie Wczesna edukacja w Wielka Brytania. Szukaj studiów magisterskich w Wielka Brytania tutaj!

Masters jest pierwszy poziom absolwentów zajęć i może być uzyskane po otrzymaniu stopnia licencjata. Zarabianie mistrzów zwykle wymaga dwóch lat studiów w pełnym wymiarze czasu pracy, który wynosi 36 do 54 semestr kredytów.

 

Master of Education we wczesnym dzieciństwie daje możliwość studentom lepiej zrozumieć to, czego potrzeba, aby skutecznie prowadzić i uczyć dzieci, już od najwcześniejszego etapu kształcenia. Stopień ten jest w coraz większym stopniu wysokim popytem jako wymóg dla nauczycieli dobrze wykształconych w tym obszarze rośnie.

UK, Wielka Brytania ma ponad 300 lat i obejmuje cztery składowe narody: Anglia, Szkocja, Walia i Irlandia Północna. UK jest centrum nauki w ciągu ostatnich 1000 lat i posiada wiele starożytnych i wybitnych uniwersytetów. Zagraniczni studenci stanowią znaczącą część studentów na uniwersytetach brytyjskich.

Studia magisterskie Wczesna edukacja w Wielka Brytania. Uzyskaj wszystkie informacje o studiach magisterskich na kierunku Wczesna edukacja w Wielka Brytania.

2 Wyniki z Wczesna edukacja, Wielka Brytania Filter

Magister studiów wczesnego dzieciństwa

University of Roehampton London
MA
Sie 2020
<
Studia dzienne
<
studia niestacjonarne
Język angielski
Ośrodek kształcenia

Wczesne badania nad dzieckiem w Roehampton poświęcone są niemowlętom i małym dzieciom jako osobom o zdolnościach agencyjnych i wyjątkowych zdolnościach, a także ich ogólnemu d ...

Czytaj więcej

PGCE

University of Winchester
Magisterskie
<
Studia dzienne
Język angielski
Ośrodek kształcenia

Założona w 1840 roku jako kolegium nauczycielskiego, University of Winchester został zbudowany na tej historii, o wysokiej jakości i innowacyjnych programów kształcenia nauczy ...

Czytaj więcej