MASTERSTUDIES

Studia magisterskie na kierunku Wczesna edukacja w Nowy Jork 2020

Masters zarabiają po studenci ukończą licencjackich studiów. Aby uzyskać mistrzów, zwykle trzeba wykonać od 12 do 18 kursów uczelni, które często wiążą zakończeniu kompleksowych badań i / lub pracy dyplomowej.

Wczesne dzieciństwo odnosi się do nieletnich etapach rozwoju od niemowlęctwa do około ośmiu lat. Podczas tego etapu, dzieci uczą się i rozwijają w wielu ważnych dziedzinach, z których niektóre mają długotrwałe efekty, jak dzieci dojrzewają w okresie dojrzewania i dorosłości.

Stany Zjednoczone to duży kraj w Ameryce Północnej, często określany jako "USA ", "US ", "United States ", "Ameryka ", lub po prostu " Państwa ". Amerykańskie uczelnie są finansowane przez "naukę " opłata dla studenta, który jest często bardzo drogie, bardzo często sięga do dziesiątek tysięcy dolarów rocznie.

Nowy Jork jest północno-wschodnia i 3 najbardziej zaludnionym stanem USA. Statua Wolności, Niagara i General Shuylers House at Saratoga National Historic Park należą do większości miejsc odwiedzanych przez University / college studentów poziomu. Publiczny system uniwersytecki państwa obejmuje 68 społeczności, techniczne, licencjackich, lekarz-przyznające uczelniach. Istnieje wiele prywatnych szkół w województwie, jak również.

Studia magisterskie Wczesna edukacja w Nowy Jork. Uzyskaj wszystkie informacje o studiach magisterskich na kierunku Wczesna edukacja w Nowy Jork.

2 Wyniki z Wczesna edukacja, Nowy Jork Filter

Magister Edukacji i Edukacji Specjalnej

Touro College
Stany Zjednoczone, Nowy Jork
Studia menedżerskie
Wrzesień 2020
<
W pełnym wymiarze godzin
<
Zaoczne
<
2 lat(a)
Język angielski
Stacjonarne

Nasze programy magisterskie w edukacji

Czytaj więcej

Magister edukacji

Five Towns College
Stany Zjednoczone, Nowy Jork
Studia menedżerskie
Wrzesień 2020
<
W pełnym wymiarze godzin
<
2 lat(a)
Stacjonarne

Mniej niż 10 uczniów zakończeniu tego programu w latach 2012-13. Numer, który zakończył się w czasie normalnej została wstrzymana do

Czytaj więcej