Filter
Studia magisterskie
Włochy Altavilla Vicentina Typ studiów: Wszystkie Tempo: Wszystkie

Magister Altavilla Vicentina - Szukaj studiów magisterskich w Altavilla Vicentina tutaj

Badania na poziomie Mistrz wiązać specjalistycznych studiów w dziedzinie badań naukowych lub obszaru praktyki zawodowej. Zarabianie magistra wykazuje wyższy poziom opanowania przedmiotu. Zdobywając tytuł magistra może trwać od roku do trzech lub czterech lat. Przed studia, zwykle musi napisać i obronić pracę dyplomową, długo papieru, który jest kulminacją swoim wyspecjalizowanych badań.

Mistrz jest absolwentem poziomie programu akademickiego, który trwa około dwóch lat poza licencjat otrzymać. Master dostępne są w wielu różnych specjalności, w zależności od szkoły, mogą być również oferowane w trybie online lub osobiście. Zarabianie magistra mogą prowadzić do zwiększenia możliwości pracy dla absolwentów.

 

 

Oficjalnie znany jako Republiki Włoskiej, kraj znajduje się w południowej Europie. Językiem urzędowym jest język włoski i kulturalnych bogatych stolicą jest Rzym. Wiele z World 's najstarszych uniwersytetów znajdują się we Włoszech, w szczególności na Uniwersytecie w Bolonii (założony w 1088). Istnieją trzy Superior Absolwent Szkoły z "uniwersytet stanu ", trzy instytucje o statusie kolegiów doktoranckich, które funkcjonują na magisterskich i podyplomowych poziom.

Piękne miasto Altavilla Vicentina jest znany jako doskonałe miejsce wypoczynku. Jednak nie wiele osób zdaje sobie sprawę, że to miejsce ma dobre instytucje edukacyjne, takie jak Fondazione Cuoa Centro Universitario di organizzazione aziendale i Universita 'degli Studi di Padova-Filologia Slava. Te uczelnie są znane z wysokiej jakości edukacji i mają wielki dział Business Studies.

Magister Altavilla Vicentina. Szukaj studiów magisterskich na najlepszych uniwersytetach w Altavilla Vicentina. Skontaktuj się z uniwersytetami tutaj!

Czytaj więcej Pokaż mniej

Wyniki wyszukiwania

University of Parma

Kulturowym i zawodowym celem studiów w zakresie inżynierii zarządzania jest stworzenie profesjonalistów, którzy są w stanie wypełnić role organizacyjne i kierownicze, dla ... [+]

Typ: kurs stopniowyCzas trwania: 3 lataKlasa: L-9 - Klasa stopni w inżynierii przemysłowejKredyty: 180Dostęp: bezpłatny (Wymagany jest nieselektywny test orientacji)

Kulturowym i zawodowym celem studiów w zakresie inżynierii zarządzania jest stworzenie profesjonalistów, którzy są w stanie wypełnić role organizacyjne i kierownicze, dla których wymagane są podstawowe umiejętności technologiczne.

Profil kulturowy charakteryzuje się interdyscyplinarną, elastyczną i systemową mentalnością: funkcje, które inżynier zarządzania ma wykonywać, dotyczą monitorowania procesów innowacji i zmian, które w coraz większym stopniu charakteryzują systemy biznesowe w ich elementach fizycznych , organizacyjne i informacyjne.... [-]

Włochy Parma
Skontaktuj się ze szkołą
Włoski
W pełnym wymiarze godzin
2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
University of Parma

Kurs Stopnia Nauki o Żywności i Technologii ma na celu stworzenie absolwentów posiadających dobrą podstawową i praktyczną wiedzę w głównych sektorach nauki o żywności i t ... [+]

Typ: kurs pierwszego stopniaKlasa ukończenia: L-26Czas trwania: 3 lataKredyty: 180Dostęp: Ograniczony: z zapisaniem zgodnie z ostatecznym porządkiem chronologicznym

Kurs Stopnia Nauki o Żywności i Technologii ma na celu stworzenie absolwentów posiadających dobrą podstawową i praktyczną wiedzę w głównych sektorach nauki o żywności i technologii. Absolwenci zdobędą kompetencje operacyjne w zakresie technicznych i kierowniczych ról zawodowych oraz działań wspierających w zakresie kontroli przetwarzania żywności i produkcji w przemyśle, laboratoriach i usługach w sektorze produkcji żywności.

Pod koniec kursu absolwenci nauki o żywności i technologii zdobędą:... [-]

Włochy Parma
Wrzesień 2019
Język angielski,Włoski
W pełnym wymiarze godzin
3 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku