MASTERSTUDIES

Znajdź studia niestacjonarne studia magisterskie na kierunku Rozwój obszarów miejskich w Miami

Magister jest stopień naukowy przyznawany osobom, które z powodzeniem oznaczać wyższy poziom doświadczenia. Istnieją dwa główne rodzaje mistrzów - uczy i badania.

Magister Rozwoju Miast jest stopień, który ma na celu nauczyć narzędzia i techniki dotyczące projektowania i rozwoju we współczesnych miast i regionów. Zapewni ona interdyscyplinarnego kształcenia, który obejmuje badanie społeczeństwa, kultury, polityki, ekologii i ekonomii, związane z obszarami miejskimi.

Stany Zjednoczone to duży kraj w Ameryce Północnej, często określany jako "USA ", "US ", "United States ", "Ameryka ", lub po prostu " Państwa ". Amerykańskie uczelnie są finansowane przez "naukę " opłata dla studenta, który jest często bardzo drogie, bardzo często sięga do dziesiątek tysięcy dolarów rocznie.

Miami jest siedziba powiatu Miami-Dade County, położony na wybrzeżu Atlantyku w południowej Florydzie. Miami zajmuje siódme miejsce w całych Stanach Zjednoczonych, gdy mówimy o rekrutacji studentów na jednego mieszkańca. Miami jest również znany zysk i nonprofit profesjonalnych programów.

Studia niestacjonarne studia magisterskie na kierunku Rozwój obszarów miejskich w %Miami. Uzyskaj wszystkie informacje o studia niestacjonarne studiach na kierunku Rozwój obszarów miejskich w Miami.

2 Wyniki z Rozwój obszarów miejskich, Miami Filter

Master of Real Estate Development

University of Miami: School of Architecture
Magisterskie
Lut 2021
<
Studia dzienne
<
studia niestacjonarne
<
3 semestry
01 Gru 2020
Język angielski
Ośrodek kształcenia

Master of Real Estate Development Urbanism to interdyscyplinarny roczny program dla absolwentów, który łączy w sobie zalety School of Architecture, Business Administration i L ...

Czytaj więcej

Master of Professional Science in Urban Sustainability and Resilience

University of Miami: School of Architecture
Magisterskie
16 Sty 2021
<
Studia dzienne
<
studia niestacjonarne
01 Gru 2020
Język angielski
Ośrodek kształcenia

Ten wyjątkowy program jest przeznaczony dla studentów z różnych środowisk w architekturze, naukach o środowisku, zarządzaniu, naukach społecznych lub tych, którzy już pracują ...

Czytaj więcej