MASTERSTUDIES

Znajdź studia niestacjonarne studia magisterskie na kierunku Rozwój obszarów miejskich w Kanada

Stopień magistra daje możliwość albo dalej swoje zrozumienie danej kwestii lub startu w zupełnie inny sposób, przy użyciu umiejętności zostały nabyte od poprzedniego stopnia licencjackich.

Rozwój miast odnosi się do ekonomicznych, społecznych i środowiskowych aspektów związanych z rolą urbanistyki. Typowe obszary badań są planowania i rozwoju obszarów miejskich, historia i teoria rozwoju miejskiego i miejskiego krajobrazu i dziedzictwa.

Kanadyjczycy dużą wagę do nauki, i opracowali najwyższej klasy system edukacji o wysokich standardach. Nie tylko Kanada zapewnić bezpieczne, czyste środowisko, ale konsekwentnie w rankingu jako jeden z najlepszych na świecie miejsc do życia pod względem jakości życia przez ONZ.

Studia niestacjonarne studia magisterskie w Kanada. Uzyskaj wszystkie informacje o studia niestacjonarne studiach magisterskich na kierunku Rozwój obszarów miejskich w Kanada.

2 Wyniki z Rozwój obszarów miejskich, Kanada Filter

Master of Engineering Leadership in Urban Systems

University of British Columbia - Faculty of Applied Science
Magisterskie
Sty 2021
<
Studia dzienne
<
studia niestacjonarne
<
12&nbsp;-&nbsp;24 miesiące
Język angielski
Ośrodek kształcenia

Master of Engineering Leadership (MEL) w Urban Systems to stopień zawodowy dla myślicieli systemów, którzy chcą sprostać złożonym wyzwaniom związanym z infrastrukturą. ...

Czytaj więcej

Magister rozwoju regionalnego i terytorialnego

UQAR
MA
11 Sty 2021
<
Studia dzienne
<
studia niestacjonarne
<
2 lat(a)
14 Sie 2020
Francuski
Ośrodek kształcenia

IZ w zakresie rozwoju regionalnego i terytorialnego koncentruje się na analizie problemów regionalnych i terytorialnych, problemów, kontekstów, wyzwań i potencjałów rozwojowyc ...

Czytaj więcej