MASTERSTUDIES.PL

Znajdź Zaoczne studia magisterskie na kierunku Rozwój obszarów miejskich w Troyes

Masters jest pierwszy poziom absolwentów zajęć i może być uzyskane po otrzymaniu stopnia licencjata. Zarabianie mistrzów zwykle wymaga dwóch lat studiów w pełnym wymiarze czasu pracy, który wynosi 36 do 54 semestr kredytów.

 

Tytuł magistra w rozwoju miast będzie nauczenie studentów społeczno-kulturowych, ekonomicznych, politycznych i ekologicznych czynników związanych badania badania i analizy obszarów miejskich. Absolwenci będą posiadać wiedzę na temat narzędzi i technik związanych z projektowaniem i rozwoju współczesnych miast i regionów.

Francja oferuje wspaniały system szkolnictwa wyższego, aby nie tylko swoich obywateli, ale także obcokrajowców. Kraj 's dynamiczny kultura przyciąga zagranicznych studentów i osób zainteresowanych w realizacji międzynarodowych kursów. Francja ma tradycję innowacji naukowych i technologicznych. Gwarantuje to, że uczeni w pełni wykorzystać ich kreatywność.

Troyes jest już od czasów rzymskich. Jest to miasto w departamencie Aube północno-środkowej Francji. Jest domem dla Politechniki Troyes.

Zaoczne studia magisterskie na kierunku Rozwój obszarów miejskich w %Troyes. Uzyskaj wszystkie informacje o Zaoczne studiach na kierunku Rozwój obszarów miejskich w Troyes.

1 Wyniki z Rozwój obszarów miejskich, Troyes Filter

Magister spécialisé® kierownik transformacji energetycznej systemów miejskich

University of Technology Troyes - UTT
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin Zaoczne Skontaktuj się ze szkołą Francja Troyes

Podczas tej Mistrz Spécialisé® Kierownika transformacja energetyczna systemów miejskich, student nabędzie wiedzę z zakresu norm i przepisów, decyzje będą obejmować mechanizmy, które odbywają się w społecznościach, wśród planistów i dostawców energii i nauczyć się wdrożyć diagnostykę i analizy problemów energetycznych.