Filter
Studia magisterskie
Francja Troyes Typ studiów: Wszystkie Tempo: Zaoczne

Znajdź Zaoczne studia magisterskie na kierunku Rozwój obszarów miejskich w Troyes

Masters jest pierwszy poziom absolwentów zajęć i może być uzyskane po otrzymaniu stopnia licencjata. Zarabianie mistrzów zwykle wymaga dwóch lat studiów w pełnym wymiarze czasu pracy, który wynosi 36 do 54 semestr kredytów.

 

Tytuł magistra w rozwoju miast będzie nauczenie studentów społeczno-kulturowych, ekonomicznych, politycznych i ekologicznych czynników związanych badania badania i analizy obszarów miejskich. Absolwenci będą posiadać wiedzę na temat narzędzi i technik związanych z projektowaniem i rozwoju współczesnych miast i regionów.

Francja oferuje wspaniały system szkolnictwa wyższego, aby nie tylko swoich obywateli, ale także obcokrajowców. Kraj 's dynamiczny kultura przyciąga zagranicznych studentów i osób zainteresowanych w realizacji międzynarodowych kursów. Francja ma tradycję innowacji naukowych i technologicznych. Gwarantuje to, że uczeni w pełni wykorzystać ich kreatywność.

Troyes jest już od czasów rzymskich. Jest to miasto w departamencie Aube północno-środkowej Francji. Jest domem dla Politechniki Troyes.

Zaoczne studia magisterskie na kierunku Rozwój obszarów miejskich w %Troyes. Uzyskaj wszystkie informacje o Zaoczne studiach na kierunku Rozwój obszarów miejskich w Troyes.

Czytaj więcej Pokaż mniej

1 Wyniki z Rozwój obszarów miejskich, Troyes

University of Technology Troyes - UTT

Podczas tej Mistrz Spécialisé® Kierownika transformacja energetyczna systemów miejskich, student nabędzie wiedzę z zakresu norm i przepisów, decyzje będą obejmować mechan ... [+]

NAUCZ SIĘ DEF zrównoważonej polityki energetycznej i budowy inteligentnych miast JUTRA

W 2050 roku, szacuje się 66% światowej populacji będzie miejskiego. Ewolucja wpływając szczególnie kraje wschodzące. Postępująca urbanizacja wiąże się z potrzeby energetyczne wzrasta gwałtownie.

Jak uda nam się pogodzić dwa?

Podczas tej Mistrz Spécialisé® Kierownika transformacja energetyczna systemów miejskich, student nabędzie wiedzę normy i przepisy w efekcie, będzie obejmować mechanizmy decyzje które odbędzie się w społeczności, wśród planistów i dostawców energii, i nauczyć się wdrożyć diagnostykę i analizowania problemów energetycznych. Ostatecznie, będzie w stanie zarządzać szukając wsparcia wdrożyć polityka energetyczna średnie i długie terminy. prawdziwe manager miasto po węgielPotrafi organizować, ołowiu i rozstrzygać krytycznych wyborów, przed którymi stoi obszary urbanizing.... [-]

Francja Troyes
Skontaktuj się ze szkołą
Francuski
Zaoczne
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku