MASTERSTUDIES

Znajdź studia niestacjonarne studia magisterskie na kierunku Urbanistyka w Kanada

Masters odnosi się do realizacji programu studiów absolwent, który przygotowuje uczniów do dalszego ich wiedzy na określony temat lub rozwijać swoją karierę. Większość mistrzów są udzielane przez państwowe lub publiczne uczelnie.

Urbanistyki to wielodyscyplinarne praktyki, która obejmuje planowanie fizyczne makijażu miastach i gminach. Studenci mają możliwość poznania aspektów dyscyplinach urbanistyki, architektury krajobrazu i projektowania konstrukcji, między innymi.

Jeśli myślisz o dowolnym systemie szkolnictwa wyższego, które będą mieć wpływ na swoje życie pozytywnie, dając Ci praktycznej wiedzy i umiejętności, a system edukacji Kanada 's jest to, czego potrzebujesz. Podróż do Kanady dla edukacji będzie można docenić kreatywność i innowacyjność wśród wykładowców w tych szkół wyższych.

Studia niestacjonarne studia magisterskie w Kanada. Uzyskaj wszystkie informacje o studia niestacjonarne studiach magisterskich na kierunku Urbanistyka w Kanada.

2 Wyniki z Urbanistyka, Kanada Filter

Mistrz Urbanistyki

University of British Columbia - Faculty of Applied Science
Magisterskie
<
Studia dzienne
<
11 miesiące
Język angielski
Ośrodek kształcenia

Program Master of Urban Design jest oferowany w rocznym programie nauczania z głównym naciskiem na projektowanie urbanistyczne we wszystkich skalach - od dzielnicy regionalnej ...

Czytaj więcej

Master of Engineering Leadership in Urban Systems

University of British Columbia - Faculty of Applied Science
Magisterskie
Sty 2021
<
Studia dzienne
<
studia niestacjonarne
<
12&nbsp;-&nbsp;24 miesiące
Język angielski
Ośrodek kształcenia

Master of Engineering Leadership (MEL) w Urban Systems to stopień zawodowy dla myślicieli systemów, którzy chcą sprostać złożonym wyzwaniom związanym z infrastrukturą. ...

Czytaj więcej