MASTERSTUDIES

Znajdź studia niestacjonarne studia magisterskie na kierunku Urbanistyka w Indie

Masters jest pierwszy poziom absolwentów zajęć i może być uzyskane po otrzymaniu stopnia licencjata. Zarabianie mistrzów zwykle wymaga dwóch lat studiów w pełnym wymiarze czasu pracy, który wynosi 36 do 54 semestr kredytów.

 

Miejskie studenci projektowania nauczyć fizyczną organizację miast pod względem architektury, infrastruktury, projektowania autostrad i tak dalej. Wiąże się to również tworzenie i wdrażanie różnorodnych procesów mających na celu umożliwienia udanego planowania i rozwoju w przyszłości.

Znaleziono w południowej części Azji, Republika Indii jest drugim najbardziej zaludnionym krajem na świecie z około 1270000000 ludzi. Indie mają cztery rodzaje uczelni, Central Uniwersytety, uczelnie państwowe, uznanych University i prywatnych uczelni składa się w ponad 550 instytucji.

Studia niestacjonarne studia magisterskie w Indie. Uzyskaj wszystkie informacje o studia niestacjonarne studiach magisterskich na kierunku Urbanistyka w Indie.

2 Wyniki z Urbanistyka, Indie Filter

Master of Urban Housing

CEPT University
Magisterskie
<
Studia dzienne
<
studia niestacjonarne
<
2 lat(a)
Język angielski
Ośrodek kształcenia

Master of Urban Housing ma na celu dostarczenie wiedzy praktycznej na temat lokalnego rynku mieszkaniowego, kształtowania polityki, planowania, projektowania i aspektów techno ...

Czytaj więcej

Mistrz Urbanistyki

CEPT University
Magisterskie
<
Studia dzienne
<
2 lat(a)
Język angielski
Ośrodek kształcenia

Master of Urban Design (MUD) jest przeznaczony dla osób, które mają duże zainteresowanie praktyką kształtowania fizycznej formy obszarów miejskich i projektowania miejsc publi ...

Czytaj więcej