MASTERSTUDIES.PL

Znajdź Zaoczne studia magisterskie na kierunku Urbanistyka i zagospodarowanie przestrzenne w Catanzaro

Badania na poziomie Mistrz wiązać specjalistycznych studiów w dziedzinie badań naukowych lub obszaru praktyki zawodowej. Zarabianie magistra wykazuje wyższy poziom opanowania przedmiotu. Zdobywając tytuł magistra może trwać od roku do trzech lub czterech lat. Przed studia, zwykle musi napisać i obronić pracę dyplomową, długo papieru, który jest kulminacją swoim wyspecjalizowanych badań.

Dla osób posiadających interes w tworzeniu projektów na dużą skalę, które mają wpływ na dużych społecznościach ludzi, z zakresu planowania miejskiego i regionalnego często jest profesjonalnym obszar, który posiada duże zainteresowanie.

 

Włochy, oficjalnie Republika Włoska, to jednolita republika parlamentarna w ramach Unii Europejskiej, znajduje się w południowej Europie. Na północy graniczy z Francja, Szwajcaria, Austria i Słowenia po Alpach.

Catanzaro posiada wiele instytucji, które zapewniają edukację w dziedzinie kultury i sztuki. To niezwykłe centrum kultury jest domem dla wielu artystów, takich jak Mimmo Rotella. Oferuje on doskonale pokojowego środowiska edukacyjnego dla wszystkich uczniów.

Zaoczne studia magisterskie na kierunku Urbanistyka i zagospodarowanie przestrzenne w %Catanzaro. Uzyskaj wszystkie informacje o Zaoczne studiach na kierunku Urbanistyka i zagospodarowanie przestrzenne w Catanzaro.

1 Wyniki z Urbanistyka i zagospodarowanie przestrzenne, Catanzaro Filter

Recity - europejski Oczywiście wspólne mistrzem w rewitalizacji miasta

fisD consortium
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin Zaoczne 2 - 5 lat(a) Skontaktuj się ze szkołą Włochy Catanzaro + 1 więcej

projekt rewitalizacji miasta, realizowane z holistycznego podejścia opartego na poprawę kompetencji niezbędnych być kluczowe podmioty w ramach zaawansowanego procesu zrównoważonego rozwoju obszarów miejskich oraz odnowy beneficjentów, w zakresie projektowania, komunikacji, budownictwa i zarządzania współczesnym mieście.