MASTERSTUDIES

Znajdź studia niestacjonarne studia magisterskie na kierunku Urbanistyka i zagospodarowanie przestrzenne w Kolumbia

Masters odnosi się do realizacji programu studiów absolwent, który przygotowuje uczniów do dalszego ich wiedzy na określony temat lub rozwijać swoją karierę. Większość mistrzów są udzielane przez państwowe lub publiczne uczelnie.

Dla osób posiadających interes w tworzeniu projektów na dużą skalę, które mają wpływ na dużych społecznościach ludzi, z zakresu planowania miejskiego i regionalnego często jest profesjonalnym obszar, który posiada duże zainteresowanie.

 

Kolumbia jest naprawdę różnorodny i wyjątkowy kraj, położony w północno-zachodnim rogu Ameryki Południowej. Z przyjaznych ludzi, krajobrazów i miast egzotycznych kosmopolityczne, Kolumbia jest na pewno miejsce do nauki hiszpańskiego.

Studia niestacjonarne studia magisterskie w Kolumbia. Uzyskaj wszystkie informacje o studia niestacjonarne studiach magisterskich na kierunku Urbanistyka i zagospodarowanie przestrzenne w Kolumbia.

1 Wyniki z Urbanistyka i zagospodarowanie przestrzenne, Kolumbia Filter

Magister urbanistyki i planowania regionalnego

Pontificia Universidad Javeriana
Magisterskie
Sty 2021
<
studia niestacjonarne
<
4 semestry
Spanish (Colombia)
Ośrodek kształcenia

Master's Degree in Urban and Regional Planning to program podyplomowy ustanowiony w 1975 roku na Wydziale Interdyscyplinarnych Studiów. Obecnie jest jednostką Wydziału Archite ...

Czytaj więcej