Studia magisterskie Umiejętności życiowe. Znajdź studia magisterskie na kierunku Umiejętności życiowe

Magister pomaga uczniom w rozwijaniu ich umiejętności poprzez wyposażenie ich w techniki i dodatkową wiedzę. Programy zwykle trwają od jednego do dwóch lat. Ta edukacja może sprawić, że absolwenci będą bardziej różnorodni, elastyczni i dostępni na rynku w świecie zawodowym. Co to jest Master in Life Skills? Ten stopień zapewnia nauczycielom specjalistyczne kształcenie, aby mogl… Czytaj więcej

Magister pomaga uczniom w rozwijaniu ich umiejętności poprzez wyposażenie ich w techniki i dodatkową wiedzę. Programy zwykle trwają od jednego do dwóch lat. Ta edukacja może sprawić, że absolwenci będą bardziej różnorodni, elastyczni i dostępni na rynku w świecie zawodowym.

Co to jest Master in Life Skills? Ten stopień zapewnia nauczycielom specjalistyczne kształcenie, aby mogli lepiej służyć młodym uczniom. Zawiera podstawy rozwoju dzieciństwa ze szkoleniem w zakresie identyfikacji, diagnozy i interwencji ucznia, który potrzebuje pomocy. Uczestnicy programu mogą uzyskać więcej zrozumienia niż ich własne umiejętności nauczania w klasie. Studenci ubiegający się o ten stopień mogą specjalizować się w różnych aspektach umiejętności życiowych dla tych, którzy cierpią z powodu niepełnosprawności fizycznej lub umysłowej i mogą uczyć się, jak zaspokoić różnych ludzi.

Master in Life Skills pomaga uczniom nauczyć się uczyć dzieci rozwijać umiejętności rozwiązywania problemów, analityczne i komunikacyjne. Może to obejmować rutynę, jak skutecznie komunikować się i ćwiczyć cierpliwość, a wszystko to można zastosować w codziennym życiu. Uczniowie uczą się również rozpoznawać wyzwania u poszczególnych osób i opracowywać strategie, które pozwolą im sprostać.

Koszt magistra jest różny. To zależy od wysokości czesnego i innych opłat w wybranej instytucji. Przyszli studenci powinni badać różne uniwersytety, aby znaleźć program, który pasuje do ich potrzeb.

Ten stopień pomaga absolwentom rozwijać umiejętności pomagania innym, którzy zmagają się z codziennym życiem. Pozwala także obecnym nauczycielom i innym nauczycielom na doskonalenie technik w ich obecnym środowisku pracy lub na dodatkowe role w edukacji specjalnej. Absolwent może również zostać trenerem umiejętności życiowych lub profesjonalistą, który koncentruje się na zagadnieniach integracji w organizacjach non-profit lub rządowych.

Master in Life Skills jest oferowany na uczelniach i uniwersytetach na całym świecie. Ale dla tych, którzy chcą większej elastyczności i wolą uczyć się zdalnie, dostępne są również opcje online. Wyszukaj poniżej swój program i skontaktuj się bezpośrednio z biurem rekrutacyjnym wybranej szkoły, wypełniając formularz zgłoszeniowy.

Pokaż mniej
Inne opcje w ramach tego kierunku studiów: 
HDK - Academy of Design and Crafts - University of Gothenburg
Gothenburg, Sweden

Child Culture Design (CCD) to dziedzina, która rozwija się pod względem wiedzy, potrzeb i popytu zarówno na poziomie krajowym, jak i międzynarodowym. Koncentrując się na zabaw ... Czytaj więcej

Child Culture Design (CCD) to dziedzina, która rozwija się pod względem wiedzy, potrzeb i popytu zarówno na poziomie krajowym, jak i międzynarodowym. Koncentrując się na zabawie dzieci, perspektywach dzieci i ich specyficznych warunkach, stworzyliśmy program główny, który nie ma odpowiednika na świecie. Pokaż mniej
Studia menedżerskie
01 Sep 2020
W pełnym wymiarze godzin
2 lat(a)
Język angielski
Stacjonarne