MASTERSTUDIES.PL

Studia magisterskie Ubezpieczenia. Znajdź studia magisterskie na kierunku Ubezpieczenia

Termin ubezpieczenia odnosi się do przeniesienia ryzyka utraty z jednego podmiotu na drugi w sprawiedliwy sposób, a na wynagrodzenia. Jest uważany za bezpieczny planu zarządzania awaryjnego powinien nieoczekiwane straty wchodzą w grę. Mistrz w ubezpieczeniach jest studia podyplomowe, które pomaga poznać różne dynamiki świata ryzyka. Zarządzanie ryzykiem działalności gospodarczej i wzajemne między ubezpieczeń oraz usług finansowych to główne atrybuty tego programu. Kurs przygotowuje studentów do rozwoju jakości w zmieniającym się świecie biznesu. Potrzeba wyszkolenia wykwalifikowanego personelu w zakresie obsługi ubezpieczeń, finansów i zarządzania ryzykiem specjalistów wpłynęła na uruchomienie studiów magisterskich w zakresie ubezpieczeń na całym świecie. Uczniowie kształty programu za wiarygodne, wykwalifikowani specjaliści w karierze ubezpieczeniowej; na rynkach lokalnych i międzynarodowych. Umiejętności są szeroko zażądał z całego świata przez różnych poziomach finansowych praktyków i inwestorów.Program trwa 7 miesięcy do pracy klasowej i około 5 miesięcy na przemysłowej staż. Kurs oferuje wyzwanie i wyposażenie ekspozycji na wszystkich uczniów na praktyczną kursu na wszystkich poziomach. W typowym ustawieniu, klątwa będzie wyłożyć na podstawy ubezpieczenia jak szerokim zakresie zarządzania ryzykiem. Program przedstawia wiele polityk i rodzaje ubezpieczeń można rozważyć. To rozciąga do tych organizacji korporacyjnych planowania nieprawdopodobnym wydarzeń.

10 Wyniki z Ubezpieczenia Filter

Studia magisterskie w zakresie finansów i ubezpieczeń

University of Calabria
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 2 lat(a) Październik 2020 Włochy Rende

Magister finansów i ubezpieczeń zapewnia studentom dogłębną wiedzę na temat projektowania i zarządzania złożonymi produktami finansowymi i ubezpieczeniowymi, zrozumienia organizacji rynków finansowych, definiowania i zarządzania systemami zabezpieczenia społecznego oraz pomiaru ryzyka związanego z indywidualnymi finansami i produkty ubezpieczeniowe. Program nauczania oferuje zaawansowane kursy z zakresu finansów matematycznych, ekonometrii finansowej, matematyki dla życia i bez ubezpieczenia na życie, ekonomii rynków finansowych, prawa finansowego i ubezpieczeniowego. Pod koniec kursu absolwenci finansów i ubezpieczeń mają umiejętności pracy w instytucjach finansowych i ubezpieczeniach prywatnych, organach kontrolujących instytucje rynkowe, emeryturę publiczną lub jako konsultant ds. Oceny i zarządzania złożonymi produktami i ryzykiem dołączone do nich. Kurs umożliwia również uzyskanie kwalifikacji aktuariusza, z zastrzeżeniem konkurencji.

Magister finansów, ubezpieczeń i zarządzania ryzykiem

Collegio Carlo Alberto
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 1 rok Skontaktuj się ze szkołą Włochy Turyn

Master in Finance, ubezpieczeń i zarządzania ryzykiem ma na celu zapewnienie specjalistycznego kształcenia w dziedzinie finansów ilościowego i niezwykle cenne doświadczenie zawodowe i umiejętności w szerokiej gamie dziedzin. Program przygotowuje absolwentów do spełnienia karierę i wysokiej rangi stanowiska w branży finansowej, w tym zarządzających aktywami, maklerskich i firm handlowych, banków komercyjnych i inwestycyjnych, ubezpieczycieli, funduszy hedgingowych, doradztwo ...

Executive Master of Insurance

Ludwig-Maximilians-Universität München, Munich School of Management
Ośrodek kształcenia Zaoczne Październik 2020 Niemcy Monachium Francja Lyon Wielka Brytania Birmingham + 3 więcej

Zimą 2007/2008, Monachijska Szkoła Zarządzania po raz pierwszy rozpoczęła program studiów Executive Master of Insurance. Opracowany w bliskiej współpracy z branżą ubezpieczeniową, nowa linia programu koncentruje się na kwestiach ubezpieczeniowych, co jest konsekwencją tego, że Monachium jest centrum biznesu ubezpieczeniowego.

Magister nauk aktuarialnych

ISEG - Lisbon School of Economics & Management
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 2 lat(a) Wrzesień 2020 Portugalia Lizbona

Masters in Actuarial Science w ISEG (University of Lisbon) oferuje solidne podstawy akademickie w dziedzinie nauk aktuarialnych, statystyki i finansów. Został zaprojektowany zgodnie z międzynarodowymi wymaganiami dla zawodu aktuariusza. Ma on pokryć większość materiałów szkoleniowych niezbędnych do akredytacji aktuariusza w Unii Europejskiej, zgodnie z aktuarialnym stowarzyszeniem europejskim.

Magister prawa i ekonomii: prawo i ekonomia ubezpieczeń i finansów

University of Bologna
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 2 lat(a) Skontaktuj się ze szkołą Włochy Bolonia

Tytuł LEIF drugiego stopnia to dwuletni program studiów podyplomowych, oferowany przez Szkołę Ekonomii, Zarządzania i Statystyki - Bolonia. LEIF to niezwykle innowacyjny program, którego celem jest przygotowanie ekspertów z rynków i instytucji finansowych.

MBFA Master Course Banking Finance Insurance - International

Université de Nantes
Ośrodek kształcenia Zaoczne 15 miesiące Skontaktuj się ze szkołą Wietnam Hanoi Francja Saint-Nazaire + 2 więcej

Szkolenie opiera się na doświadczeniach IAE Nantes - Ekonomia

Master in Finance, Accounting and Insurance

University of Warsaw, Faculty of Management
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 2 lat(a) Październik 2020 Polska Warszawa

Studia na kierunku „Finanse, Rachunkowość i Ubezpieczenia” przeznaczone są dla osób, które posiadają tytuł zawodowy licencjata, magistra lub równorzędny każdego kierunku. Studia drugiego stopnia uzupełniają wiedzę zdobytą na studiach I stopnia

Magister finansów i ubezpieczeń ilościowych

University of Turin
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 2 lat(a) Październik 2020 Włochy Turyn

Kurs pasuje do obecnej konwergencji działalności banków i przedsiębiorstw, spółek finansowych, z działaniami ubezpieczeń i reasekuracji oraz systemami zabezpieczenia społecznego. Organizacje te zajmują się zagadnieniami związanymi ze sobą, które są badane przy użyciu narzędzi, technik i modeli całkiem podobnych, gdy nie są zasadniczo identyczne.

Executive Master in Insurance

MIB Trieste School of Management
Ośrodek kształcenia Zaoczne 24 miesiące Marzec 2020 Włochy Triest

Niepełny etat i specjalistyczny kurs mistrzowski w języku włoskim, koncentrujący się na zaawansowanych kompetencjach i doświadczeniu w zakresie ubezpieczeń i finansów. Formuła weekendowa pozwala wszystkim uczestnikom na pracę w międzyczasie. Lokalizacja: Milano.

Magister ubezpieczeń

MIB Trieste School of Management
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 12 miesiące Październik 2020 Włochy Triest

Master Degree to stymulujący i kompletny program magisterski (pełny etat, 12 miesięcy), zapewniający kompetencje do rozwoju kariery w zakresie ubezpieczeń, doradztwa