Filter
Studia magisterskie
Wielka Brytania Anglia Birmingham Typ studiów: Wszystkie Tempo: Wszystkie

Studia magisterskie na kierunku Ubezpieczenia w Birmingham 2020

Masters zarabiają po studenci ukończą licencjackich studiów. Aby uzyskać mistrzów, zwykle trzeba wykonać od 12 do 18 kursów uczelni, które często wiążą zakończeniu kompleksowych badań i / lub pracy dyplomowej.

Ubezpieczenie jest produktem finansowym, który pozwala przedsiębiorstwom i osobom na alternatywę gromadzenia dużych ilości kapitału w służbie ograniczania ryzyka i łagodzenia potencjalnych strat. Wspólnymi tematami w tych programach są nauki aktuarialne, przetwarzanie roszczeń i matematyka biznesowa.

Edukacja w Wielkiej Brytanii jest zdecentralizowane dzieje z każdym z krajów Zjednoczonego Królestwa posiadających odrębne systemy pod różnymi rządami: Rząd brytyjski jest odpowiedzialny za Anglii i szkocki rząd, rząd walijski i rządem Irlandii Północnej są odpowiedzialne za Szkocji , Walii i Irlandii Północnej, odpowiednio.

Birmingham znajduje się sześć uniwersytetów, największy college dalszej edukacji w Wielkiej Brytanii, trzy biznesowych szkół i trzech religijnych uczelniach wyższych. To nic dziwnego, że jest drugim najbardziej zaludnionym Brytyjskie miasto, inne niż Londyn.

Studia magisterskie Ubezpieczenia w Birmingham. Uzyskaj wszystkie informacje o studiach magisterskich na kierunku Ubezpieczenia w Birmingham.

Czytaj więcej Pokaż mniej

1 Wyniki z Ubezpieczenia, Birmingham

Ludwig-Maximilians-Universität München, Munich School of Management

Zimą 2007/2008, Monachijska Szkoła Zarządzania po raz pierwszy rozpoczęła program studiów Executive Master of Insurance. Opracowany w bliskiej współpracy z branżą ubezpie ... [+]

Zimą 2007/2008, Monachijska Szkoła Zarządzania po raz pierwszy rozpoczęła program studiów Executive Master of Insurance . Opracowany w bliskiej współpracy z branżą ubezpieczeniową, nowa linia programu koncentruje się na kwestiach ubezpieczeniowych, co jest konsekwencją tego, że Monachium jest centrum biznesu ubezpieczeniowego. W skali całego kraju Monachium ma największą liczbę pracowników zatrudnionych w branży ubezpieczeniowej, dlatego też należy do czołówki centrów tego biznesu na świecie.

Studia w ramach tego programu, które podlegają opłacie, są rozłożone na trzy semestry i skierowane są głównie do pracowników zatrudnionych w pełnym wymiarze godzin. Godziny kontaktowe w ramach kursu będą obejmować weekendy i pojedyncze fazy obecności, podzielone na zestawy 8 dni. Niektóre kursy prowadzone są w języku angielskim.... [-]

Wielka Brytania Birmingham
Październik 2020
Język angielski
Zaoczne
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku