MASTERSTUDIES.PL

Studia magisterskie Ubezpieczenia w Włochy. Szukaj studiów magisterskich w Włochy tutaj!

Stopień magistra daje możliwość albo dalej swoje zrozumienie danej kwestii lub startu w zupełnie inny sposób, przy użyciu umiejętności zostały nabyte od poprzedniego stopnia licencjackich.

Ubezpieczenie jest produktem finansowym, który pozwala przedsiębiorstwom i osobom na alternatywę gromadzenia dużych ilości kapitału w służbie ograniczania ryzyka i łagodzenia potencjalnych strat. Wspólnymi tematami w tych programach są nauki aktuarialne, przetwarzanie roszczeń i matematyka biznesowa.

Włochy, oficjalnie Republika Włoska, to jednolita republika parlamentarna w ramach Unii Europejskiej, znajduje się w południowej Europie. Na północy graniczy z Francja, Szwajcaria, Austria i Słowenia po Alpach.

Studia magisterskie Ubezpieczenia w Włochy. Uzyskaj wszystkie informacje o studiach magisterskich na kierunku Ubezpieczenia w Włochy.

6 Wyniki z Ubezpieczenia, Włochy Filter

Studia magisterskie w zakresie finansów i ubezpieczeń

University of Calabria
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 2 lat(a) Październik 2020 Włochy Rende

Magister finansów i ubezpieczeń zapewnia studentom dogłębną wiedzę na temat projektowania i zarządzania złożonymi produktami finansowymi i ubezpieczeniowymi, zrozumienia organizacji rynków finansowych, definiowania i zarządzania systemami zabezpieczenia społecznego oraz pomiaru ryzyka związanego z indywidualnymi finansami i produkty ubezpieczeniowe. Program nauczania oferuje zaawansowane kursy z zakresu finansów matematycznych, ekonometrii finansowej, matematyki dla życia i bez ubezpieczenia na życie, ekonomii rynków finansowych, prawa finansowego i ubezpieczeniowego. Pod koniec kursu absolwenci finansów i ubezpieczeń mają umiejętności pracy w instytucjach finansowych i ubezpieczeniach prywatnych, organach kontrolujących instytucje rynkowe, emeryturę publiczną lub jako konsultant ds. Oceny i zarządzania złożonymi produktami i ryzykiem dołączone do nich. Kurs umożliwia również uzyskanie kwalifikacji aktuariusza, z zastrzeżeniem konkurencji.

Magister finansów, ubezpieczeń i zarządzania ryzykiem

Collegio Carlo Alberto
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 1 rok Skontaktuj się ze szkołą Włochy Turyn

Master in Finance, ubezpieczeń i zarządzania ryzykiem ma na celu zapewnienie specjalistycznego kształcenia w dziedzinie finansów ilościowego i niezwykle cenne doświadczenie zawodowe i umiejętności w szerokiej gamie dziedzin. Program przygotowuje absolwentów do spełnienia karierę i wysokiej rangi stanowiska w branży finansowej, w tym zarządzających aktywami, maklerskich i firm handlowych, banków komercyjnych i inwestycyjnych, ubezpieczycieli, funduszy hedgingowych, doradztwo ...

Magister prawa i ekonomii: prawo i ekonomia ubezpieczeń i finansów

University of Bologna
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 2 lat(a) Skontaktuj się ze szkołą Włochy Bolonia

Tytuł LEIF drugiego stopnia to dwuletni program studiów podyplomowych, oferowany przez Szkołę Ekonomii, Zarządzania i Statystyki - Bolonia. LEIF to niezwykle innowacyjny program, którego celem jest przygotowanie ekspertów z rynków i instytucji finansowych.

Magister finansów i ubezpieczeń ilościowych

University of Turin
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 2 lat(a) Październik 2020 Włochy Turyn

Kurs pasuje do obecnej konwergencji działalności banków i przedsiębiorstw, spółek finansowych, z działaniami ubezpieczeń i reasekuracji oraz systemami zabezpieczenia społecznego. Organizacje te zajmują się zagadnieniami związanymi ze sobą, które są badane przy użyciu narzędzi, technik i modeli całkiem podobnych, gdy nie są zasadniczo identyczne.

Executive Master in Insurance

MIB Trieste School of Management
Ośrodek kształcenia Zaoczne 24 miesiące Marzec 2020 Włochy Triest

Niepełny etat i specjalistyczny kurs mistrzowski w języku włoskim, koncentrujący się na zaawansowanych kompetencjach i doświadczeniu w zakresie ubezpieczeń i finansów. Formuła weekendowa pozwala wszystkim uczestnikom na pracę w międzyczasie. Lokalizacja: Milano.

Magister ubezpieczeń

MIB Trieste School of Management
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 12 miesiące Październik 2020 Włochy Triest

Master Degree to stymulujący i kompletny program magisterski (pełny etat, 12 miesięcy), zapewniający kompetencje do rozwoju kariery w zakresie ubezpieczeń, doradztwa