MASTERSTUDIES.PL

Studia magisterskie Ubezpieczenia w Portugalia. Szukaj studiów magisterskich w Portugalia tutaj!

W celu pomyślnego uzyskania dyplomem magistra, trzeba będzie uzyskać liczbę punktów przechodząc poszczególne moduły. Większość nauczane Masters będzie szereg podstawowych modułów, które trzeba zdać, aby uzyskać kwalifikację. Ocena Masters badawczych jest prawie zawsze w całości przez jednego modułu pracy doktorskiej lub projektu.

W stale zmieniającej się gospodarki, firmy muszą pozostać chronione i potrzebują wykwalifikowanych specjalistów ubezpieczeniowych, aby im pomóc. Mistrz w ubezpieczeniach będzie nauczenie umiejętności, które są niezbędne do tego rosnącą, ambitne i ekscytujące dziedzinie pracy.

Portugalia, oficjalnie Republiki Portugalskiej, to kraj położony w południowo-zachodniej Europie, na Półwyspie Iberyjskim. Portugalia jest 900 lat, a mimo to ma stosunkowo mały obszar, odegrał kluczową rolę w historii świata. Universidade do Porto jest najbardziej popularny przez cudzoziemców, które składają się z 11% studentów.

Studia magisterskie Ubezpieczenia w Portugalia. Uzyskaj wszystkie informacje o studiach magisterskich na kierunku Ubezpieczenia w Portugalia.

1 Wyniki z Ubezpieczenia, Portugalia Filter

Magister nauk aktuarialnych

ISEG - Lisbon School of Economics & Management
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 2 lat(a) Wrzesień 2020 Portugalia Lizbona

Masters in Actuarial Science w ISEG (University of Lisbon) oferuje solidne podstawy akademickie w dziedzinie nauk aktuarialnych, statystyki i finansów. Został zaprojektowany zgodnie z międzynarodowymi wymaganiami dla zawodu aktuariusza. Ma on pokryć większość materiałów szkoleniowych niezbędnych do akredytacji aktuariusza w Unii Europejskiej, zgodnie z aktuarialnym stowarzyszeniem europejskim.