Filter
Studia magisterskie
Portugalia Typ studiów: Wszystkie Tempo: Wszystkie

Studia magisterskie Ubezpieczenia w Portugalia. Szukaj studiów magisterskich w Portugalia tutaj!

W celu pomyślnego uzyskania dyplomem magistra, trzeba będzie uzyskać liczbę punktów przechodząc poszczególne moduły. Większość nauczane Masters będzie szereg podstawowych modułów, które trzeba zdać, aby uzyskać kwalifikację. Ocena Masters badawczych jest prawie zawsze w całości przez jednego modułu pracy doktorskiej lub projektu.

W stale zmieniającej się gospodarki, firmy muszą pozostać chronione i potrzebują wykwalifikowanych specjalistów ubezpieczeniowych, aby im pomóc. Mistrz w ubezpieczeniach będzie nauczenie umiejętności, które są niezbędne do tego rosnącą, ambitne i ekscytujące dziedzinie pracy.

Portugalia, oficjalnie Republiki Portugalskiej, to kraj położony w południowo-zachodniej Europie, na Półwyspie Iberyjskim. Portugalia jest 900 lat, a mimo to ma stosunkowo mały obszar, odegrał kluczową rolę w historii świata. Universidade do Porto jest najbardziej popularny przez cudzoziemców, które składają się z 11% studentów.

Studia magisterskie Ubezpieczenia w Portugalia. Uzyskaj wszystkie informacje o studiach magisterskich na kierunku Ubezpieczenia w Portugalia.

Czytaj więcej Pokaż mniej

1 Wyniki z Ubezpieczenia, Portugalia

ISEG - Lisbon School of Economics & Management

Masters in Actuarial Science w ISEG (University of Lisbon) oferuje solidne podstawy akademickie w dziedzinie nauk aktuarialnych, statystyki i finansów. Został zaprojektow ... [+]

Masters in Actuarial Science w ISEG (University of Lisbon) oferuje solidne podstawy akademickie w dziedzinie nauk aktuarialnych, statystyki i finansów. Został zaprojektowany zgodnie z międzynarodowymi wymaganiami dla zawodu aktuariusza. Ma on pokryć większość materiałów szkoleniowych niezbędnych do akredytacji aktuariusza w Unii Europejskiej, zgodnie z aktuarialnym stowarzyszeniem europejskim.

Masters in Actuarial Science w ISEG (Universidade de Lisboa) został zaprojektowany zgodnie z międzynarodowymi wymaganiami dla zawodu aktuariusza. Ma objąć większość przedmiotów, które są niezbędne do akredytacji aktuariusza w Unii Europejskiej, wyznaczone przez Actuarial Association of Europe, a także większość przedmiotów z egzaminów zawodowych do przyjęcia jako Associate Instytutu i Wydziału Aktuariuszy - IfoA - w Wielkiej Brytanii lub Towarzystwa Aktorów w Ameryce Północnej - SOA.... [-]

Portugalia Lizbona
Wrzesień 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku