MASTERSTUDIES

Studia magisterskie Ubezpieczenia w Polska. Szukaj studiów magisterskich w Polska tutaj!

Masters zarabiają po studenci ukończą licencjackich studiów. Aby uzyskać mistrzów, zwykle trzeba wykonać od 12 do 18 kursów uczelni, które często wiążą zakończeniu kompleksowych badań i / lub pracy dyplomowej.

Jako Master w studenta Ubezpieczeń, dowiesz się o wyzwaniach, które osoby fizyczne i firmy borykają i jak ubezpieczenie jest integralną częścią każdej firmy lub organizacji. Jest stale rośnie pole z dużo potencjału.

Polska, oficjalnie Rzeczpospolita Polska, to kraj w Europie Środkowej. Z populacją 38 milionów ludzi, Polska jest 6. najludniejszym krajem w UE. UE / EOG studenci nie potrzebują wizy na studia w Polsce. Koszty życia w Polsce jest jednym z najniższych w Unii Europejskiej.

Studia magisterskie Ubezpieczenia w Polska. Uzyskaj wszystkie informacje o studiach magisterskich na kierunku Ubezpieczenia w Polska.

1 Wyniki z Ubezpieczenia, Polska Filter

Master in Finance, Accounting and Insurance

University of Warsaw, Faculty of Management
Magisterskie
Paź 2020
<
Studia dzienne
<
2 lat(a)
Polski
Ośrodek kształcenia

Studia na kierunku „Finanse, Rachunkowość i Ubezpieczenia” przeznaczone są dla osób, które posiadają tytuł zawodowy licencjata, magistra lub równorzędny każdego kierunku. Stud ...

Czytaj więcej