Filter
Studia magisterskie
Francja Typ studiów: Wszystkie Tempo: Wszystkie

Studia magisterskie Ubezpieczenia w Francja. Szukaj studiów magisterskich w Francja tutaj!

Stopień magistra daje możliwość albo dalej swoje zrozumienie danej kwestii lub startu w zupełnie inny sposób, przy użyciu umiejętności zostały nabyte od poprzedniego stopnia licencjackich.

Ubezpieczenie jest produktem finansowym, który pozwala przedsiębiorstwom i osobom na alternatywę gromadzenia dużych ilości kapitału w służbie ograniczania ryzyka i łagodzenia potencjalnych strat. Wspólnymi tematami w tych programach są nauki aktuarialne, przetwarzanie roszczeń i matematyka biznesowa.

Francja, oficjalnie Republika Francuska jest unitarnym semi-republiką prezydencką się głównie w Europie Zachodniej, z kilku regionów zamorskich i terytoriów.

Studia magisterskie Ubezpieczenia w Francja. Uzyskaj wszystkie informacje o studiach magisterskich na kierunku Ubezpieczenia w Francja.

Czytaj więcej Pokaż mniej
Inne możliwe programy w Europie

2 Wyniki z Ubezpieczenia, Francja

Ludwig-Maximilians-Universität München, Munich School of Management

Zimą 2007/2008, Monachijska Szkoła Zarządzania po raz pierwszy rozpoczęła program studiów Executive Master of Insurance. Opracowany w bliskiej współpracy z branżą ubezpie ... [+]

Zimą 2007/2008, Monachijska Szkoła Zarządzania po raz pierwszy rozpoczęła program studiów Executive Master of Insurance . Opracowany w bliskiej współpracy z branżą ubezpieczeniową, nowa linia programu koncentruje się na kwestiach ubezpieczeniowych, co jest konsekwencją tego, że Monachium jest centrum biznesu ubezpieczeniowego. W skali całego kraju Monachium ma największą liczbę pracowników zatrudnionych w branży ubezpieczeniowej, dlatego też należy do czołówki centrów tego biznesu na świecie.

Studia w ramach tego programu, które podlegają opłacie, są rozłożone na trzy semestry i skierowane są głównie do pracowników zatrudnionych w pełnym wymiarze godzin. Godziny kontaktowe w ramach kursu będą obejmować weekendy i pojedyncze fazy obecności, podzielone na zestawy 8 dni. Niektóre kursy prowadzone są w języku angielskim.... [-]

Francja Lyon
Październik 2020
Język angielski
Zaoczne
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Université de Nantes

Szkolenie opiera się na doświadczeniach IAE Nantes - Ekonomia ... [+]

Szkolenie opiera się na doświadczeniach IAE Nantes - Ekonomia

cele

Celem Mistrza jest:

spełnienie oczekiwań instytucji w zakresie znalezienia pracowników najwyższego szczebla, których misją jest struktura, animacja i rozwój działalności zarówno w Azji Południowo-Wschodniej, jak i na arenie międzynarodowej. umożliwienie doświadczonym pracownikom lepszego zrozumienia i kontroli zmian w sektorze finansowym: konkurencji, cyfryzacji, zachowań konsumenckich, regulacji międzynarodowych. aby umożliwić młodszym pracownikom o wysokim potencjale uzyskać ogólną wizję wyzwań, przed jakimi stoją ich firmy, w celu uwzględnienia specyfiki lokalnej, ale także w powiązaniu z wymianami międzynarodowymi w celu skonfigurowania skutecznych strategii i narzędzi. oferować absolwentom perspektyw zawodowych w Wietnamie i na całym świecie.... [-]

Francja Saint-Nazaire
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
Zaoczne
15 miesiące
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku