MASTERSTUDIES

Studia magisterskie Ubezpieczenia w Azja. Szukaj studiów magisterskich w Azja tutaj!

Stopień magistra daje możliwość albo dalej swoje zrozumienie danej kwestii lub startu w zupełnie inny sposób, przy użyciu umiejętności zostały nabyte od poprzedniego stopnia licencjackich.

W stale zmieniającej się gospodarki, firmy muszą pozostać chronione i potrzebują wykwalifikowanych specjalistów ubezpieczeniowych, aby im pomóc. Mistrz w ubezpieczeniach będzie nauczenie umiejętności, które są niezbędne do tego rosnącą, ambitne i ekscytujące dziedzinie pracy.

Studenci, którzy ukończą część ich stopnia w Azji rosną w liczbach. Obecnie, w drugim i trzecim co do wielkości gospodarki są w Azji. Bez ograniczeń, uczniowie opisali swój czas w Azji jak najlepsze doświadczenia ich życia. Dziś, trzy z czterech krajów świata najbardziej zaludnionych są w Azji: Chiny, Indie i Indonezja.

Studia magisterskie Ubezpieczenia w Azja. Uzyskaj wszystkie informacje o studiach magisterskich na kierunku Ubezpieczenia w Azja.

2 Wyniki z Ubezpieczenia, Azja Filter

MBFA Master Course Banking Finance Insurance - International

Université de Nantes
Studia menedżerskie 01 October 2020 Zaoczne Język angielski Stacjonarne

Szkolenie opiera się na doświadczeniach IAE Nantes - Ekonomia

Czytaj więcej

Magister prawa i ekonomii: prawo i ekonomia ubezpieczeń i finansów

University of Bologna
Studia menedżerskie 01 September 2020 W pełnym wymiarze godzin Język angielski Stacjonarne

Tytuł LEIF drugiego stopnia to dwuletni program studiów podyplomowych, oferowany przez Szkołę Ekonomii, Zarządzania i Statystyki - Bolonia. LEIF to niezwykle innowacyjny progr ...

Czytaj więcej