MASTERSTUDIES

Studia magisterskie Ubezpieczenia w Azja. Szukaj studiów magisterskich w Azja tutaj!

Stopień magistra daje możliwość albo dalej swoje zrozumienie danej kwestii lub startu w zupełnie inny sposób, przy użyciu umiejętności zostały nabyte od poprzedniego stopnia licencjackich.

W stale zmieniającej się gospodarki, firmy muszą pozostać chronione i potrzebują wykwalifikowanych specjalistów ubezpieczeniowych, aby im pomóc. Mistrz w ubezpieczeniach będzie nauczenie umiejętności, które są niezbędne do tego rosnącą, ambitne i ekscytujące dziedzinie pracy.

Studenci, którzy ukończą część ich stopnia w Azji rosną w liczbach. Obecnie, w drugim i trzecim co do wielkości gospodarki są w Azji. Bez ograniczeń, uczniowie opisali swój czas w Azji jak najlepsze doświadczenia ich życia. Dziś, trzy z czterech krajów świata najbardziej zaludnionych są w Azji: Chiny, Indie i Indonezja.

Studia magisterskie Ubezpieczenia w Azja. Uzyskaj wszystkie informacje o studiach magisterskich na kierunku Ubezpieczenia w Azja.

3 Wyniki z Ubezpieczenia, Azja Filter

Magister prawa i ekonomii: prawo i ekonomia ubezpieczeń i finansów

University of Bologna
Magisterskie
Sie 2020
<
Studia dzienne
<
2 lat(a)
Język angielski
Ośrodek kształcenia

Studia drugiego stopnia z prawa i ekonomii ubezpieczeń i finansów to dwuletnie studia podyplomowe oferowane przez Szkołę Ekonomii, Zarządzania i Statystyki - Bolonię. LEIF to ...

Czytaj więcej

MBFA Master Course Banking Finance Insurance - International

Université de Nantes
Magisterskie
<
studia niestacjonarne
<
15 miesiące
Język angielski
Ośrodek kształcenia

Szkolenie opiera się na doświadczeniach IAE Nantes - Ekonomia

Czytaj więcej

Mistrz w dziedzinie nauk aktuarialnych (as) i finansów obliczeniowych (cf)

Institute Of Business Management
Magisterskie
<
Studia dzienne
<
2 lat(a)
Język angielski
Ośrodek kształcenia

Program MS (AS i FC) jest zgodny z tymi kandydatami, którzy wykazali wysoki poziom akademicki w programach BS w dziedzinie matematyki, statystyki, informatyki i fizyki, a takż ...

Czytaj więcej