Zaoczne studia magisterskie w York - Magister

Stopień Master 's jest podyplomowych stopień naukowy. Trzeba już licencjat ubiegania się o programie Master 's. Most główny 'studiów s wymaga studentów do ukończenia głównego ' tezy s lub pracy badawczej.Rzemiosło artystyczne są niezbędne do tworzenia projektów w przyjemne wszystkich dziedzinach życia. Bez nich świat byłby bardzo nudny. Mistrz Sztuki Użytkowej… Czytaj więcej

Stopień Master 's jest podyplomowych stopień naukowy. Trzeba już licencjat ubiegania się o programie Master 's. Most główny 'studiów s wymaga studentów do ukończenia głównego ' tezy s lub pracy badawczej.

Rzemiosło artystyczne są niezbędne do tworzenia projektów w przyjemne wszystkich dziedzinach życia. Bez nich świat byłby bardzo nudny. Mistrz Sztuki Użytkowej daje lepsze zrozumienie wykorzystania wiedzy w tych dziedzinach praktycznych.

Stany Zjednoczone to duży kraj w Ameryce Północnej, często określany jako "USA ", "US ", "United States ", "Ameryka ", lub po prostu " Państwa ". Amerykańskie uczelnie są finansowane przez "naukę " opłata dla studenta, który jest często bardzo drogie, bardzo często sięga do dziesiątek tysięcy dolarów rocznie.

York jest małe miasto w południowo-centralnej Pensylwanii. Ponieważ miasto jest regionalnym punktem, jest domem dla wielu uczelniach. Uczelnie w mieście są znane dla ich działalności, programy medyczne i kulinarne.

Zaoczne studia magisterskie. Zaoczne studia z najlepszych uniwersytetów w York. Znajdź Zaoczne studia magisterskie w York!

Pokaż mniej
York College of Pennsylvania (YCP)
York, Stany Zjednoczone

Master of Education programu to profesjonalny program przygotowanie przeznaczone do budowania zdolności przywódczych regionalnych szkół publicznych i prywatnych.

Master of Education programu to profesjonalny program przygotowanie przeznaczone do budowania zdolności przywódczych regionalnych szkół publicznych i prywatnych. -
Studia menedżerskie
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
Ośrodek kształcenia