close

Filtry

Zobacz wyniki

Kształcenie na odległość studia magisterskie w Thibodaux - Magister

Korzyści z Masters wykraczać poza poprawy zarobków. Mogą one dostarczyć Państwu umiejętności osobistych i zawodowych, aby przyspieszyć swój rozwój. Są także okazją do odróżnienia się od swoich rówieśników, z których wielu ma podobne poziomu i licencjackich kwalifikacji. Zarabianie magistra wymaga dwóch lat nauki po zdobyciu licencjat. Ten zaawansowany stopień może pomóc uc… Czytaj więcej

Korzyści z Masters wykraczać poza poprawy zarobków. Mogą one dostarczyć Państwu umiejętności osobistych i zawodowych, aby przyspieszyć swój rozwój. Są także okazją do odróżnienia się od swoich rówieśników, z których wielu ma podobne poziomu i licencjackich kwalifikacji.

Zarabianie magistra wymaga dwóch lat nauki po zdobyciu licencjat. Ten zaawansowany stopień może pomóc uczniom w osiągnięciu ich celów edukacyjnych i zawodowych, jak dreszcze pomocy programu studentów pociągów magistra w zakresie umiejętności i wiedzy muszą wylądować karierę swoich marzeń.

Kształcenie na odległość i kształcenia na odległość jest sposobem dostarczania kształcenia, często indywidualnie, dla studentów, którzy nie są obecni na terenie kampusu.

Stany Zjednoczone to duży kraj w Ameryce Północnej, często określany jako "USA ", "US ", "United States ", "Ameryka ", lub po prostu " Państwa ". Amerykańskie uczelnie są finansowane przez "naukę " opłata dla studenta, który jest często bardzo drogie, bardzo często sięga do dziesiątek tysięcy dolarów rocznie.

Thibodaux jest oparty francuskie miasto w Luizjanie z populacją około 15.000. Miasto jest bardzo małe z tradycyjną atmosferą południowej architektury. Języki międzynarodowe oferowane są w różnych instytucjach w celu zapewnienia, że ​​studenci Frome cały glob mogą cieszyć się wyższym wykształceniem oferowanych w mieście.

Kształcenie na odległość studia magisterskie. Kształcenie na odległość studia z najlepszych uniwersytetów w Thibodaux. Znajdź Kształcenie na odległość studia magisterskie w Thibodaux!

Pokaż mniej
format_list_bulleted Filtry
Nicholls State University Online
Thibodaux, Stany Zjednoczone

Program 39 godzin kredytowych w pełni akredytowany (CAEP) składa się z profesjonalnych badań i zastosowania tych badań poprzez odpowiednie do rozwoju praktyki i badania tereno ... +

Program 39 godzin kredytowych w pełni akredytowany (CAEP) składa się z profesjonalnych badań i zastosowania tych badań poprzez odpowiednie do rozwoju praktyki i badania terenowe; doświadczenie zawodowe w zakresie przywództwa; różnorodne obserwacje wirtualne i na miejscu; oraz różne możliwości nawiązywania kontaktów / uczenia się z innymi specjalistami zajmującymi się wczesną edukacją i od nich. -
Magisterskie
Język angielski
Sie 2021
Online
 

WSKAZÓWKA! Jeśli reprezentujesz uczelnię i chcesz dodać swoje programy do naszych ofert, skontaktuj się z nami

Wybierz kierunki studiów