MASTERSTUDIES

Zaoczne studia magisterskie w Glenside - Magister

Badania na poziomie Mistrz wiązać specjalistycznych studiów w dziedzinie badań naukowych lub obszaru praktyki zawodowej. Zarabianie magistra wykazuje wyższy poziom opanowania przedmiotu. Zdobywając tytuł magistra może trwać od roku do trzech lub czterech lat. Przed studia, zwykle musi napisać i obronić pracę dyplomową, długo papieru, który jest kulminacją swoim wyspecjalizowanych badań.

Mistrz, który trwa od jednego do dwóch lat nauki, aby otrzymać mogą pomóc uczniom doskonalić swoje umiejętności zawodowe i zdobyć wiedzę w wybranej dziedzinie. Ta poprawa umiejętności i wiedzy może prowadzić do wysoko wykwalifikowanej kariery z możliwości awansu.

 

Edukacja w USA jest przede wszystkim przez sektor publiczny, z kontroli i finansowania pochodzącego z trzech poziomów: stan, lokalne i federalne, w tej kolejności.Wspólne wymogi do nauki na wyższym poziomie edukacji w Stanach Zjednoczonych będzie to esej przyjęć (znany również jako zestawienia celu lub rachunku osobistym), wykaz zaliczeń, rekomendacji / listy referencyjne, Testy językowe

Zaoczne studia magisterskie. Zaoczne studia z najlepszych uniwersytetów w Glenside. Znajdź Zaoczne studia magisterskie w Glenside!

Wyniki wyszukiwania Filter

Master of Arts in International Relations and Diplomacy

Arcadia University Department of Historical and Political Studies
MA
Sie 2020
<
W pełnym wymiarze godzin
<
Zaoczne
<
2 lat(a)
Język angielski
Ośrodek kształcenia

We offer a two-year Master of Arts in International Relations and Diplomacy accredited in the US taught in the heart of Paris, France. The language of instruction is English.

Czytaj więcej

Magister Międzynarodowego Pokoju i rozwiązywania konfliktów

Arcadia University Department of Historical and Political Studies
Studia menedżerskie
<
W pełnym wymiarze godzin
<
Zaoczne
<
3 semestry
Język angielski
Ośrodek kształcenia

Bądź częścią rozwiązania.

Czytaj więcej