close

Filtry

Zobacz wyniki

Studia magisterskie na kierunku Studia technologiczne w Rangsit 2021

Stopień magistra daje możliwość albo dalej swoje zrozumienie danej kwestii lub startu w zupełnie inny sposób, przy użyciu umiejętności zostały nabyte od poprzedniego stopnia licencjackich. Włączenie technologii w nowoczesnym społeczeństwie jest często przyczyną debaty politycznej i filozoficznej. Głównym problemem jest to, czy technologia naprawdę pomaga czy szkodzi ludzkości.… Czytaj więcej

Stopień magistra daje możliwość albo dalej swoje zrozumienie danej kwestii lub startu w zupełnie inny sposób, przy użyciu umiejętności zostały nabyte od poprzedniego stopnia licencjackich.

Włączenie technologii w nowoczesnym społeczeństwie jest często przyczyną debaty politycznej i filozoficznej. Głównym problemem jest to, czy technologia naprawdę pomaga czy szkodzi ludzkości. Niektórzy twierdzą, że nadużywanie technologii jest szkodliwe dla środowiska, podczas gdy inni uważają, że jest to konieczne aspekt ludzkiego rozwoju.

Tajlandia (ประเทศไทย), oficjalnie Królestwo Tajlandii (ราช อาณาจักร ไทย) to kraj w Azji Południowo-Wschodniej z wybrzeża nad Morzem Andamańskim i Zatoki Tajlandii. Kapitał Bangkok jest na początku wielu gości 'poza, a jednocześnie nowoczesne miasto, ma bogate dziedzictwo kulturowe.

Pathumthani jest jednym z założycieli miast akademickich, który przekształcił gospodarkę Tajlandii z wyjątkowej edukacji, że instytucje te oferują studentom. Miasto ma ponad 20 szkół wyższych z ponad 100.000 studentów uczęszczających na te instytucje.

Studia magisterskie Studia technologiczne w Rangsit. Uzyskaj wszystkie informacje o studiach magisterskich na kierunku Studia technologiczne w Rangsit.

Pokaż mniej
Wybierz kierunki studiów
arrow_drop_up arrow_drop_down
format_list_bulleted Filtry
Asian Institute of Technology School of Environment, Resources and Development (SERD)
Rangsit, Tajlandia

Ze względu na wpływ globalizacji oraz znaczenie ekspansji technologii, stało się konieczne, aby przygotować uczniów w dziedzinie technologii celulozy i papieru

Ze względu na wpływ globalizacji oraz znaczenie ekspansji technologii, stało się konieczne, aby przygotować uczniów w dziedzinie technologii celulozy i papieru -
Magisterskie
Studia dzienne
4 semestry
Cze 2021
Ośrodek kształcenia
 

WSKAZÓWKA! Jeśli reprezentujesz uczelnię i chcesz dodać swoje programy do naszych ofert, skontaktuj się z nami

Wybierz kierunki studiów