Filter
Studia magisterskie
Botswana Palapye

Studia magisterskie na kierunku Studia technologiczne w Palapye 2019

W celu pomyślnego uzyskania dyplomem magistra, trzeba będzie uzyskać liczbę punktów przechodząc poszczególne moduły. Większość nauczane Masters będzie szereg podstawowych modułów, które trzeba zdać, aby uzyskać kwalifikację. Ocena Masters badawczych jest prawie zawsze w całości przez jednego modułu pracy doktorskiej lub projektu.

Chociaż technologia może wydawać się współczesnym rozwoju, ludzie używali technologii, ponieważ rozpoczął przekształcanie zasobów naturalnych w narzędzia. Na przykład, zrozumienie ognia, a jego stosowanie w prehistorycznych gotowania może być uważana za aspekt technologii.

Botswana znajduje się w południowej Afryce i poczyniła znaczne postępy w rozwoju systemu szkolnictwa wyższego. Odkrycie diamentów znacząco zwiększył przychody dla narodu, a wiele z tych dochodów został funneled do poprawy szkołach i na uczelniach.

Studia magisterskie Studia technologiczne w Palapye. Uzyskaj wszystkie informacje o studiach magisterskich na kierunku Studia technologiczne w Palapye.

Czytaj więcej Pokaż mniej

2 Wyniki z Studia technologiczne, Palapye

Stopnie naukowe
Lokalizacja
Botswana
Palapye
Typ studiów
Tempo
Inne opcje w ramach tego kierunku studiów:
Botswana International University Of Science And Technology

Ten program jest zaprojektowany, poprzez badania, do budowania głębi w wybranych specjalizacjach. ... [+]

Ten program jest zaprojektowany, poprzez badania, do budowania głębi w wybranych specjalizacjach.

[-]
Botswana Palapye
Wrzesień 2019
Język angielski
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Botswana International University Of Science And Technology

Program ten umożliwia absolwentom, poprzez badania naukowe, uzyskanie zaawansowanych możliwości w obszarach komunikacji i telekomunikacji. ... [+]

Program ten umożliwia absolwentom, poprzez badania naukowe, uzyskanie zaawansowanych możliwości w obszarach komunikacji i telekomunikacji.

[-]
Botswana Palapye
Wrzesień 2019
Język angielski
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku