Filter
Studia magisterskie
Australia Western Australia Western Australia Typ studiów: Wszystkie Tempo: Wszystkie

Studia magisterskie na kierunku Studia technologiczne w Western Australia 2019

Masters zarabiają po studenci ukończą licencjackich studiów. Aby uzyskać mistrzów, zwykle trzeba wykonać od 12 do 18 kursów uczelni, które często wiążą zakończeniu kompleksowych badań i / lub pracy dyplomowej.

Jednym z najważniejszych aspektów technologii jest to, że gdy jest wbudowane w maszynach i urządzeniach, w większości przypadków jednostka działa urządzenie lub urządzenia nie muszą zrozumieć specyfikę w Jak prac technologicznych. Na przykład, ktoś za pomocą komputera nie trzeba zrozumieć mechanikę dysku twardego do korzystania z jej używania.

Australia ma wyższe wykształcenie subsydiowanego dla studentów realizujących z licencjackich stopni. Dają one również pożyczki i dotacje na stanowisko doktorantów. Wyższa learning zaczyna szczeblu licencjackim stopni do stopnia doktora przyznawanego w każdej dziedzinie nauki.

Studia magisterskie Studia technologiczne w Western Australia. Uzyskaj wszystkie informacje o studiach magisterskich na kierunku Studia technologiczne w Western Australia.

Czytaj więcej Pokaż mniej

3 Wyniki z Studia technologiczne, Western Australia

Inne opcje w ramach tego kierunku studiów:
Engineering Institute Of Technology

W tym akredytowanym i prestiżowym programie zdobędziesz umiejętności i wiedzę w zakresie najnowszych i rozwijających się technologii w zakresie oprzyrządowania, sterowani ... [+]

Engineering Institute Of Technology ma przyjemność zaoferować program Master of Engineering (Industrial Automation) ** dostępny zarówno w Internecie, jak i na terenie kampusu w Australii. Przeczytaj poniżej, aby uzyskać szczegółowe informacje na temat obu opcji dostawy.

W tym akredytowanym i prestiżowym programie zyskasz:Umiejętności i know-how w najnowszych i rozwijających się technologiach w zakresie oprzyrządowania, sterowania procesami i automatyki przemysłowejPraktyczne wskazówki i informacje zwrotne od ekspertów automatyki przemysłowej z całego świataŻywa wiedza z bogatego doświadczenia instruktorów ekspertów, a nie tylko z teoretycznych informacji uzyskanych z książekWiarygodność i szacunek jako lokalny ekspert w dziedzinie automatyki przemysłowej w Twojej firmieGlobalne kontakty sieciowe w branżyUlepszone wybory zawodowe i dochodyCenna i akredytowana kwalifikacja Master of Engineering (Industrial Automation) **... [-]
Australia Perth Melbourne Bentley
Lipiec 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Online
Czytaj więcej po polsku
The University of Western Australia

Kurs zapewnia absolwentom niezbędną wiedzę i umiejętności do wyjaśniania i stosowania odpowiednich metod informatycznych (IT), aby pomóc osobie lub organizacji osiągnąć j ... [+]

Przegląd

Kurs zapewnia absolwentom niezbędną wiedzę i umiejętności do wyjaśniania i stosowania odpowiednich metod informatycznych (IT), aby pomóc osobie lub organizacji osiągnąć jej cele. Nauczysz się także doceniać naukowe podstawy, na których opiera się IT i przewidywać zmiany kierunku IT oraz oceniać i komunikować efektywność nowych technologii.

O kursie

Kurs kładzie duży nacisk na zastosowanie współczesnych i powstających technologii, w tym przetwarzania w chmurze i obliczeń o wysokiej wydajności, zwinnego projektowania stron internetowych oraz projektowania i zarządzania projektami oprogramowania.

Opracujesz programy komputerowe w wielu współczesnych językach skryptowych i programistycznych oraz zastosujesz umiejętności logicznego i krytycznego myślenia, aby wykorzystać istniejące technologie do zarządzania i analizowania dużych zestawów danych.... [-]

Australia Crawley
Styczeń 2020
Język angielski
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
The University of Western Australia

Zdobywaj umiejętności, aby stawić czoła wyzwaniom związanym z dużymi danymi i rywalizować w świecie cyfrowym. ... [+]

Szybko rozwijające się pole, które nie wykazuje oznak spowolnienia. Wielkie dane i analityka napędzają i informują o podejmowaniu strategicznych decyzji i innowacji, niezależnie od tego, czy dotyczą one inżynierii, finansów, zdrowia czy innych obszarów zawodowych. Wyzwaniem dla organizacji na całym świecie jest wykorzystanie coraz większej ilości danych jako atutu.

Master of Data Science zapewnia studentom wiedzę i umiejętności niezbędne do zrozumienia i zastosowania odpowiednich metod analitycznych w celu przekształcenia sposobu, w jaki organizacja osiąga swoje cele, efektywnego radzenia sobie z dużymi zadaniami zarządzania danymi, opanowania podstaw statystycznych i uczenia maszynowego, na których analizuje dane jest zbudowany, a do oceny i komunikowania skuteczności nowych technologii.... [-]

Australia Crawley
Styczeń 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
18 - 24 miesiące
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku