close

Filtry

Zobacz wyniki

Studia magisterskie na kierunku Technologia morska w Heidelberg 2021

Masters jest przyznawane studentom, którzy ukończyli studiów podyplomowych w określonej dziedzinie nauki lub obszarze praktyki zawodowej, podczas gdy wykazując wysoki poziom opanowania podczas procesu. Studenci z pasją dla środowisk morskich i wodnych może chcesz dowiedzieć się więcej o technologii morskiej. To pole obejmuje marynarki projektowania i inżynierii, jak również innych b… Czytaj więcej

Masters jest przyznawane studentom, którzy ukończyli studiów podyplomowych w określonej dziedzinie nauki lub obszarze praktyki zawodowej, podczas gdy wykazując wysoki poziom opanowania podczas procesu.

Studenci z pasją dla środowisk morskich i wodnych może chcesz dowiedzieć się więcej o technologii morskiej. To pole obejmuje marynarki projektowania i inżynierii, jak również innych branż obrotowymi handlu i zarządzania ekosystemami wodnymi. Może również obejmować handel, regulacji i działania ochronne.

Niemcy, oficjalnie Republika Federalna Niemiec, jest federacją w Europie środkowo-zachodnia. Kraj składa się z 16 państw, a stolicą i największym miastem jest Berlin.

Heidelberg to miasto w zaludnionym regionie Ren-Neckar Metropolitan w południowo-zachodnich Niemczech. Region ma środkowoeuropejskich klimat z sprawia, że ​​ciepło przez większą część roku. To jest domem dla niektórych z najstarszych wyższych uczelni w Niemczech.

Studia magisterskie Technologia morska w Heidelberg. Uzyskaj wszystkie informacje o studiach magisterskich na kierunku Technologia morska w Heidelberg.

Pokaż mniej
format_list_bulleted Filtry
SRH University Heidelberg
Heidelberg, Niemcy

Technologia wodna jest jednym z kluczowych punktów inżynierii środowiska, a zatem kluczową częścią naszej przyszłości. Z powodu zanieczyszczenia środowiska, zmian klimatu lub ... +

Technologia wodna jest jednym z kluczowych punktów inżynierii środowiska, a zatem kluczową częścią naszej przyszłości. Z powodu zanieczyszczenia środowiska, zmian klimatu lub rosnącej liczby ludności na świecie, wyzwania w kwestiach związanych z wodą wraz ze wzrostem zaopatrzenia w wodę. Program magisterski Technologia wodna koncentruje się na tych tematach: obejmuje problem łagodzenia zmiany klimatu w odniesieniu do problemów takich jak ochrona przeciwpowodziowa, technologie jako odsalanie oraz oczywiście aspekty, takie jak zrównoważony rozwój i energia. -
Magisterskie
Studia dzienne
18 - 24 miesiące
Język angielski
Ośrodek kształcenia
 

WSKAZÓWKA! Jeśli reprezentujesz uczelnię i chcesz dodać swoje programy do naszych ofert, skontaktuj się z nami