close

Filtry

Zobacz wyniki

Studia magisterskie na kierunku Technologia informacyjna (IT) w Valparaiso 2021

Masters zarabiają po studenci ukończą licencjackich studiów. Aby uzyskać mistrzów, zwykle trzeba wykonać od 12 do 18 kursów uczelni, które często wiążą zakończeniu kompleksowych badań i / lub pracy dyplomowej. Badania Technologie informatyczne są tworzone, aby zapewnić studentom umiejętności technicznych i wiedzy. Mogą one zbadać, w jaki elektroniczne dane są tworzone, przet… Czytaj więcej

Masters zarabiają po studenci ukończą licencjackich studiów. Aby uzyskać mistrzów, zwykle trzeba wykonać od 12 do 18 kursów uczelni, które często wiążą zakończeniu kompleksowych badań i / lub pracy dyplomowej.

Badania Technologie informatyczne są tworzone, aby zapewnić studentom umiejętności technicznych i wiedzy. Mogą one zbadać, w jaki elektroniczne dane są tworzone, przetwarzane i przechowywane, jak również tematy takie jak bezpieczeństwo, sprzętu, oprogramowania i sztucznej inteligencji.

Stany Zjednoczone to duży kraj w Ameryce Północnej, często określany jako "USA ", "US ", "United States ", "Ameryka ", lub po prostu " Państwa ". Amerykańskie uczelnie są finansowane przez "naukę " opłata dla studenta, który jest często bardzo drogie, bardzo często sięga do dziesiątek tysięcy dolarów rocznie.

Valparaiso to miasto położone wokół wielu college uniwersytetach luterańskich. Uniwersytety są dobrze znane na ogromnym wyborem ścieżki kariery jakości i kierunków.

Studia magisterskie Technologia informacyjna (IT) w Valparaiso. Uzyskaj wszystkie informacje o studiach magisterskich na kierunku Technologia informacyjna (IT) w Valparaiso.

Pokaż mniej
format_list_bulleted Filtry
Valparaiso University
Valparaiso, Stany Zjednoczone

37-punktowe MS w programach informatycznych mają na celu przygotowanie studentów, którzy mogą mieć niewielkie doświadczenie licencjackie w zakresie CS lub IT, do udanej karier ... +

37-punktowe MS w programach informatycznych mają na celu przygotowanie studentów, którzy mogą mieć niewielkie doświadczenie licencjackie w zakresie CS lub IT, do udanej kariery w tej dziedzinie zarówno w USA, jak i za granicą. -
Magisterskie
Język angielski
Sie 2021
 

WSKAZÓWKA! Jeśli reprezentujesz uczelnię i chcesz dodać swoje programy do naszych ofert, skontaktuj się z nami