MASTERSTUDIES

Studia magisterskie Technologia w edukacji w Rosja. Szukaj studiów magisterskich w Rosja tutaj!

Badania na poziomie Mistrz wiązać specjalistycznych studiów w dziedzinie badań naukowych lub obszaru praktyki zawodowej. Zarabianie magistra wykazuje wyższy poziom opanowania przedmiotu. Zdobywając tytuł magistra może trwać od roku do trzech lub czterech lat. Przed studia, zwykle musi napisać i obronić pracę dyplomową, długo papieru, który jest kulminacją swoim wyspecjalizowanych badań.

Zasilanie dużo jak żyjemy, pracy i zabawy, technologia cyfrowa obejmuje wiele różnych rodzajów narzędzi i platform. Cyfrowa technologia profesjonalny zazwyczaj specjalizuje się w jednym lub kilku obszarach. Projektowanie, rozwój, programowanie i realizacja są wspólne punkty ostrości.

Rosja (ros. Россия) jest największym krajem na świecie, obejmujących więcej niż jedną ósmą Ziemia 's zamieszkanej powierzchni ziemi. Dawny Państwowy Komitet ds. Szkolnictwa Wyższego w Rosji finansowane 240 uniwersytetów, uczelni i instytutów, co Rosja solidny kraj studiować w.

Studia magisterskie Technologia w edukacji w Rosja. Uzyskaj wszystkie informacje o studiach magisterskich na kierunku Technologia w edukacji w Rosja.

1 Wyniki z Technologia w edukacji, Rosja Filter

Technologie informatyczne w edukacji - Mistrz

Северный (Арктический) федеральный университет
Studia menedżerskie
Wrzesień 2020
<
W pełnym wymiarze godzin
<
2 lat(a)
Rosyjski
Stacjonarne

Absolwenci posiadają: zdolność do wdrażania i skutecznego wykorzystywania nowoczesnych rozwiązań w zarządzaniu oprogramowania aplikacji

Czytaj więcej