MASTERSTUDIES

Studia magisterskie na kierunku Aeronautyka w Stanford 2021

Masters zarabiają po studenci ukończą licencjackich studiów. Aby uzyskać mistrzów, zwykle trzeba wykonać od 12 do 18 kursów uczelni, które często wiążą zakończeniu kompleksowych badań i / lub pracy dyplomowej.

Stany Zjednoczone to duży kraj w Ameryce Północnej, często określany jako "USA ", "US ", "United States ", "Ameryka ", lub po prostu " Państwa ". Amerykańskie uczelnie są finansowane przez "naukę " opłata dla studenta, który jest często bardzo drogie, bardzo często sięga do dziesiątek tysięcy dolarów rocznie.

Stanford jest czysto City College. Miasto jest założony wokół uczelni, które są uważane za jedne z najlepszych uczelni na świecie. Miasto jest znane z sceny muzycznej i naturalnego piękna.

Studia magisterskie Aeronautyka w Stanford. Uzyskaj wszystkie informacje o studiach magisterskich na kierunku Aeronautyka w Stanford.

1 Wyniki z Aeronautyka, Stanford Filter

Magister aeronautyki i astronautyki

Stanford University School of Engineering
Magisterskie
Sie 2021
Bengali

Wydział Aeronautyki i Astronautyki przygotowuje studentów do pracy na stanowiskach zawodowych w przemyśle, rządzie i na uczelniach, oferując kompleksowy program nauczania i ba ...

Czytaj więcej