Filter
Studia magisterskie

Studia magisterskie Technical Drawing. Znajdź studia magisterskie na kierunku Technical Drawing

Magister daje studentom możliwość poszerzenia wiedzy i umiejętności w wyspecjalizowanych dziedzinach nauki. Te programy na poziomie magisterskim można zwykle ukończyć w ciągu jednego do dwóch lat.

Co to jest Master in Technical Drawing? Programy te mają na celu budowanie na konceptualnym zrozumieniu architektury, inżynierii i metod projektowania oraz ćwiczenie umiejętności rysowania do wykorzystania w profesjonalnych warunkach. Tematy kursów mogą obejmować rysowanie w zakresie sztuk plastycznych, urbanistyki, technologii i nauk humanistycznych. Uczniowie są zachęcani do tworzenia ram umiejętności w oparciu o aktualne wyzwania związane ze zrównoważonym rozwojem w środowisku miejskim. Wstęp do programu może wymagać tytułu licencjata z architektury lub innej ściśle powiązanej dziedziny.

Zdobycie dyplomu z rysunku technicznego może przynieść korzyści uczniom na wiele sposobów zawodowych i osobistych. Poznanie skutecznych metod badawczych, zrozumienie wpływu spraw społecznych i inżynierskich oraz możliwość planowania i realizacji realistycznych projektów to cenne umiejętności, które można wykorzystać do indywidualnego wzbogacenia i uzyskania dostępu do konkurencyjnych stanowisk o wyższej pozycji.

Programy są dostępne na całym świecie, więc koszty i czas trwania kursu mogą się różnić w zależności od instytucji. Studenci zainteresowani rejestracją powinni skontaktować się z konkretnymi szkołami, pytając o koszty i wymagania.

Ukończenie studiów magisterskich na rysunku technicznym może pokazać absolwentom wiele interesujących możliwości kariery. Większość potencjalnych miejsc pracy znajduje się w branży architektonicznej jako kreślarze. Inne dziedziny wymagające przygotowania stanowisk to: inżynieria lądowa, elektronika i produkcja. Określone stanowiska pracy dla specjalistów od rysunków technicznych mogą obejmować architektów, projektantów produktów, programistów, inżynierów komputerowych, kreślarzy CAD, projektantów aplikacji, elektryków, specjalistów budowlanych, projektantów wnętrz i specjalistów elektronicznych.

Elastyczne kursy w niepełnym wymiarze godzin i kursy online są dostępne dla studentów o napiętych harmonogramach i ograniczonym dostępie lub możliwości uczestnictwa w placówce. Aby rozpocząć, wyszukaj swój program poniżej i skontaktuj się bezpośrednio z biurem rekrutacyjnym wybranej szkoły, wypełniając formularz zgłoszeniowy.

Read More Read Less
Other options within this field of study:

1 Results in Technical Drawing

Universidad UNIACC

Absolwenci Mistrza programu BIM będą specjaliści z globalną wizją i krytyki rozdrobnionym branży budowlanej, a także z pozytywnym świetle możliwości technologii jako czyn ... [+]

Absolwenci Mistrza programu BIM będą specjaliści z globalną wizją i krytyki rozdrobnionym branży budowlanej, a także z pozytywnym świetle możliwości technologii jako czynnik zmian i integracji wszystkich procesów, które zbiegają się w rzeczywistości zbudowany. Pogląd ten, w połączeniu z głębokim zrozumieniu możliwości i ograniczeń dostępnych narzędzi programowych i umiejętności integracyjnych połączonych z grup ludzkich i współpracy technicznej, dostarczone zdolność absolwenta zarówno wewnątrz organizacji, która grać, a poza these- stać się czynnikiem zmian i CQI, przy zastosowaniu procesu BIM. Umiejętności te umożliwiają absolwentom stać się kluczowymi organizacjami publicznymi i prywatnymi kawałki. Oczywiście, oni dostosować ich obecne procesy wymagają wirtualną rzeczywistość BIM promuje budowę. To z kolei również jest postrzegany jako prawdziwy czynnik zmian w coraz bardziej skomplikowanych i wymagających globalnej gospodarki wydajnych i zrównoważonych procesów.... [-]

Chile Santiago
Array
(
  [0] => Array
    (
      [type] => country
      [title] => Chile
    )

  [1] => Array
    (
      [type] => region
      [title] => Santiago
    )

)
1
May 2019
Full-time
18 miesięcy
Łączone online i stacjonarne

Czytaj więcej po polsku