Studia magisterskie Sztuki komputerowe - Magister Sztuki komputerowe

Studia magisterskie Sztuki komputerowe. Znajdź studia magisterskie na kierunku Sztuki komputerowe

Sztuki komputerowe

Gdziekolwiek dzisiaj spojrzysz, ludzie polegają na komputerach. Od smartfonów w rękach tych, którzy czekają u twojego ulubionego sprzedawcy, na komputerach z dużymi firmami, ogromna liczba urządzeń pokazuje, że jest to epoka cyfrowa. Wraz z liczbą komputerów pojawia się zapotrzebowanie na pracę artystów, którzy mogą z nich korzystać, a tym samym stopień w dziedzinie grafiki komputerowej jest doskonałym wyborem dla cyfrowo myślących artystycznych osób.

Co to jest sztuka komputerowa jako dyscyplina?

Sztuka komputerowa odnosi się do dowolnej formy sztuki, która wykorzystuje komputer do produkcji lub wyświetlania sztuki. To może prowadzić gamut od gier wideo do projektowania stron internetowych. Nawet tradycyjne formy sztuki mogą zostać włączone do Computer Arts, ponieważ nowe prace powstają przy pomocy komputera.

Jakie są zalety zdobywania dyplomu w zakresie sztuk komputerowych?

Komputery są integralną częścią współczesnego społeczeństwa, a ci, którzy mają skłonności artystyczne, powinni zrozumieć, w jaki sposób wpływają na świat sztuki. W miarę, jak świat cyfrowy będzie nadal zyskiwał na znaczeniu, stanie się jeszcze bardziej zintegrowany w świecie sztuki. Stopień w dziedzinie sztuk komputerowych pozwala zmaksymalizować talenty artystyczne przy jednoczesnym uwzględnieniu tego faktu.

Jakie są rodzaje Dyscypliny w dziedzinie sztuk komputerowych?

Computer Arts Degree daje możliwość studiowania szerokiej gamy dyscyplin, a na poziomie absolwenta często wybierzesz tylko jeden, aby zgłębiać dogłębnie. Niektóre z nich są nastawione na rozrywkę, z animacji, wideo, gier wideo i sztuki dźwiękowej wszystkie znajdują się w tej dziedzinie stopni. Obrazy, algorytmy, wydajność i galerie cyfrowe to także dyscypliny, które należą do tej kategorii. Możesz nawet zdecydować się na tworzenie stron internetowych, tworzenie dysków CD-ROM lub DVD-ROM. Tradycyjne formy sztuki można również znaleźć w dziedzinie Computer Arts, więc jest to bardzo wszechstronny kierunek studiów.

Który bierze Computer Arts Degree Online?

Jeśli rozważasz zdobycie tytułu Masters in Computer Arts, nauka online może być dla Ciebie opcją. Dziedzina Computer Arts to taka, która dobrze nadaje się do studiowania online, a istnieje kilka programów, które pomogą Ci zdobyć dyplom ukończenia studiów w tej dziedzinie. Znalezienie jednego da ci elastyczność, aby zdobyć stopień naukowy w dziedzinie sztuk komputerowych zgodnie z harmonogramem, który Ci odpowiada.

Jakie są możliwości kariery zawodowej w przypadku studiów komputerowych?

Wraz z dużym popytem na komputery i technologie w dzisiejszym świecie, stopień w Computer Arts to taki, który oferuje doskonały potencjał kariery. W większości dziedzin związanych z komputerami potrzeba artystów komputerowych jest wysoka.Firmy potrzebują projektantów stron internetowych i grafików, aby pomóc im w tworzeniu sztuki promocyjnej. Firmy rozrywkowe potrzebują twórców komputerowych do tworzenia gier wideo i animacji. Jeśli potrafisz sobie wyobrazić pole twórcze, które obejmuje komputery, pomocny będzie stopień w dziedzinie sztuk komputerowych, a dyplom ukończenia studiów zapewni ci szkolenie, doświadczenie i portfolio potrzebne do bycia konkurencyjnym w tej dziedzinie.

Czytaj więcej

Magister W Projektowaniu Animacji

IED – Istituto Europeo di Design Milan
Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 1 rok November 2018 Włochy Mediolan

Rozprzestrzenianie się Internetu i cyfrowych mediów doprowadziło do zwiększenia międzynarodowej produkcji i dystrybucji treści animowanych, reklamowych, seriali telewizyjnych i filmów specjalnych, filmów fabularnych, ale także krótkich filmów i dokumentacji. [+]

Rozprzestrzenianie się Internetu i cyfrowych mediów doprowadziło do zwiększenia międzynarodowej produkcji i dystrybucji treści animowanych, reklamowych, seriali telewizyjnych i filmów specjalnych, filmów fabularnych, ale także krótkich filmów i dokumentacji. Znaczące jest również rosnące zapotrzebowanie w dziedzinie gier, produkcji animacji krzyżowych i transmedia, specjalne efekty dla produkcji filmowych i telewizyjnych.

Test Mistrz projektowania animacji Oferuje możliwość dopasowania do jednego z tych sektorów: w niezależnych firmach produkcyjnych, w zakresie doradztwa w zakresie badań i projektowania, agencji usługowych, wewnętrznych struktur nadawców, wyspecjalizowanych wydziałów wydawnictw.... [-]


Mistrzem W Tworzeniu Stron Internetowych

Scuola Politecnica di Design SPD
Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 1 rok March 2018 Włochy Mediolan

Oczywiście Web Design Master składa się z lekcji teorii, warsztaty i kursy projektowania stron internetowych. Szkolenia techniczne oferuje XTML, projektowania CSS, Dreamweaver, projektowanie ruchu ... [+]

Magister projektowania stron internetowych

Oczywiście Web Design Master składa się z lekcji teorii, warsztaty i kursy projektowania stron internetowych. Szkolenia techniczne oferuje XTML, projektowania CSS, Dreamweaver, motion design, flash i klas Photoshop. W ten sposób uczniowie będą nabywać umiejętności zawodowych w połączeniu z metodologicznego świadomość całego procesu projektowania.

CZAS TRWANIA

Master w sieci e Multimedia Projekt trwa jeden rok (od października do grudnia, z przerwą wakacyjną w sierpniu) .There będzie minimum 20 godzin zajęć tygodniowo. Obecność jest obowiązkowa, a pełny czas.

Staż

Pod koniec lekcji uczniowie rozpocznie staż w firmach lub studiach sektora... [-]


Magister Technologii Informacyjnej (interaktywne Technologie Projektowania I Gier)

James Cook University Singapore
Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 16 miesięcy November 2018 Singapur Singapore

Gry elektroniczne i animacja są teraz integralną częścią ogromnego światowego przemysłu rozrywkowego. Social networking i witryn internetowych udostępniania wideo, takich jak Facebook, Twitter i You Tube przyciągają setki milionów użytkowników na całym świecie. [+]

Na rozwijającym się E-biznes / branży e-commerce, istnieje rosnące globalne zapotrzebowanie dla absolwentów wykwalifikowanych mieszanką marketingu, zarządzania, internet, multimedia, informatyka, sieci, oprogramowania, technologii i umiejętności działalności gospodarczej.

Nasz Mistrz programu Information Technology zapewnia praktyczne i odpowiednie umiejętności, aby umożliwić absolwentom różnych dyscyplin, aby przenieść się do branży IT

Studenci mają możliwość specjalizacji Informatyczna firm, przetwarzanie danych i sieci lub technologii interaktywnych i gier Design.

Technologii interaktywnych i gier Projekt skupia się zarówno na przedniej i tylnej integracji czołowej technologii interaktywnych - aplikacje Web 2.0, Digital Media, technologii mobilnych i platform, 2D / 3D grafiki, animacji, Gry Projektowanie, Obliczanie Arts, Interaktywna wizualizacja, Autonomous symulacyjne / Web i wirtualnym Nasze master of Information Technology programu jest w pełni akredytowany przez Australian Computer Society w "profesjonalnym poziomie" (najwyższy poziom).... [-]


M.Cr.A. in Digital Media Arts

Srishti Institute of Art, Design and Technology
Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 2 lat July 2018 Indie Bangalore

[+]

Uczniowie zaczynają od napisania propozycji projektu i określenia zakresu projektu, a są oni kierowani przez pracowników wydziału / projektantów.

[-]

Magister W Projektowaniu Stron Internetowych. UX I UI Prototypowania

Seeway - Barcelona
Stacjonarne W niepełnym wymiarze czasu 9 miesięcy October 2018 Hiszpania Barcelona

Master in Web Design Seeway przygotowuje stawić czoła wyzwaniu projektanta cyfrowej oraz profesjonalnych rezultatów spełniających potrzeby klientów i użytkowników końcowych. Zanurzyć się w środowisku profesjonalistów klasy pierwsze i całkowicie praktycznego metodologii. [+]

środowisk cyfrowych są rzeczywistością naszego elementu, a w wielu przypadkach stanowić główny element konsumpcji i współdziałania wielu użytkowników. Ta rzeczywistość zmusza projektantów do zostania profesjonalnym w stanie zrozumieć i dostarczać rozwiązania dla wszystkich rodzajów mediów i platform, z wizualnymi kodeksów bardzo różnych pomocą kodów cyfrowych wykorzystywanych w trybie offline projektów.

Środowisko cyfrowe stwarza nam również cechy elastyczności i całkowicie rewolucyjny interakcji, które wystawią doświadczenie użytkownika i przestrzeń interakcji w środku konstrukcji.

Master in Web Design Seeway przygotowuje stawić czoła wyzwaniu projektanta cyfrowej oraz profesjonalnych rezultatów spełniających potrzeby klientów i użytkowników końcowych. Zanurzyć się w środowisku profesjonalistów klasy pierwsze i całkowicie praktycznego metodologii.... [-]


Stopień Magister W Dziedzinie Tworzenia Multimediów

laSalle Barcelona Postgraduate
Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin September 2018 Hiszpania Barcelona

Master in Multimedialnej Kreacji (MCM) skupia się na trzech dziedzinach: Transmedia (Narativa, poważne gry i grywalizacja), Interaction (HCI, darmowe Ludzie-obiektów) i rozrywki (olinowanie, motion capture). student wiedzy potrzebnej do tworzenia projektów multimedialnych z perspektywy te są świadczone. [+]

A Magister Multimedialnej Kreacji (MCM) Koncentruje się ona na trzech dyscyplinach: Transmedia (Narativa, poważne gry i grywalizacja), Interaction (HCI, darmowe Ludzie-obiektów) i rozrywki (olinowanie, motion capture). student wiedzy potrzebnej do tworzenia projektów multimedialnych z perspektywy te są świadczone.

Eksperci Tytuły:

Transmedia ożywienie wzajemne oddziaływanie Technologii w MCM

Technologia jest ośrodkiem tworzenia multimediów. Aplikacje, instalacje interaktywne, czujniki, naturalna interakcja ... W idei MCM są rozumienia i zmaterializowany w sposób, który jest najbardziej odpowiedni, aby stworzyć niezapomniane przeżycia.

Metodologia ... [-]

Panem Dyrektorem Artystycznym W Tworzeniu Gier Wideo

Autograf
Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 2 lat October 2018 Francja Paryż

To Mistrz chce być bardzo konkretne. Jest zbudowany wokół projektu uczeń gier wideo. Będą one musiały projektowania, publikować i sprzedawać swoją grę. [+]

Pascal Lubań, projektant gier i dyrektor kreatywny (Ubisoft, Activision, Sony, DICE), to profesjonalny odniesienia, który jest odpowiedzialny za walidację edukacyjnego tego szkolenia.

To Mistrz chce być bardzo konkretne. Jest zbudowany wokół projektu uczeń gier wideo. Będą one musiały projektowania, publikować i sprzedawać swoją grę. Jeśli zna sukces, może nawet generować przychody. A jeśli to nie jest przypadek, fakt widząc jego nazwę związaną z opublikowanego gry jest wielki biznes karty.

Program:

Szkolenie zaawansowane Academic: Grafika komputerowa, programowanie, projektowanie - Wprowadzenie do nowych umiejętności: marketing, zarządzanie projektami, podstaw prawnych - Opracowanie koncepcji gry i jej prototyp. Rozwój Gra - Przygotowanie kampanii marketingowych - Publikacja i marketing w grze (monitorowanie środowiska, kontynuuje kampanię informacyjną, gry animacja) - Academic szkolenie zaawansowane, aby przygotować je do założenia własnej pracowni: przedsiębiorczość, zarządzanie - Przygotowanie drugiego projektu (indywidualnie lub grupowo), że uczniowie będą starały się rozwijać po pana. ... [-]

Magister Kuratorów Sztuki Cyfrowej

ESDi - Design School
Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 1 rok Otwarta rekrutacja Hiszpania Barcelona

Mistrz w Digital Art Kurator zaspokaja potrzeb zawodowych i akademickich tle kurator wystawy, w teorii sztuki i projektowania, krytyczne czy zarządzania kulturą, z tym o czym specjalizuje się w tworzeniu i wykorzystaniu nowe technologie. [+]

Presentación

A Mistrz w Digital Art Kurator zaspokaja potrzeby kształcenia zawodowego i akademickiego w kuratorem wystawy, teoria sztuki i designu, krytyka lub zarządzania kulturą, z tym bycia specjalizuje się w tworzeniu i wykorzystywaniu nowych technologii.

Master, 60 punktów ECTS, to pierwszy program z kuratorem sztuki i nowych mediów oficjalnych, uczył się w Hiszpanii, podjęte w ciągu jednego roku akademickiego, 46 ​​obowiązkowych powstaje i 28 ECTS obieralnych, z których należy wypełnić 14. Z 28 wybieralnych punktów ECTS, są pewne sprawy profesjonalnej aspekcie i innej dziedzinie badawczej. Master oferuje łącznie 20 miejsc.

Kuratorów sztuki cyfrowej można uznać za jeden z najbardziej udanych działań, a jednocześnie jeden z najbardziej innowacyjnych, na ich szczególne potrzeby, aby działać w tym kontekście. Jego rola jest dzielona przez liczbę praktyk kulturowych związanych z nowymi technologiami, w tym:... [-]


Certyfikowany Dyplom Ukończenia Studiów Podyplomowych W Dziedzinie Filmów Animowanych

MOPA
Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 2 lat Otwarta rekrutacja Francja Arles

Dwuletni zaawansowany kurs na poziomie magisterskim w języku angielskim i skierowany do studentów zewnętrznych z trzyletnim studium po ukończeniu szkoły średniej, bez ukończenia cyklu badawczego MoPA 1. [+]

Zmień swoją pasję do animacji CG w zwycięską karierę

Dwuletnie zaawansowane szkolenie na poziomie magisterskim prowadzone w języku angielskim i mające na celu przeniesienie studentów z trzyletnim studium licencjackim lub porównywalne doświadczenie zawodowe.

Posiadając licencjat lub równoważne doświadczenie w dziedzinie sztuki cyfrowej, czy szukasz akredytowanego przez państwo kursu animacji na poziomie mistrzów? Podążaj śladami absolwentów MoPA, którzy opanowali umiejętności techniczne i opowiadania, pracują teraz w The Mill, Aardman Studios, DoubleNegative, Mikros i więcej ... wygrywając nagrody takie jak SIGGRAPH i na krótkiej liście dla OSCARS .

Wykwalifikowani i gotowi dołączyć do profesjonalnych zespołów, gdy tylko się ukończysz, kwalifikacja MoPA jest paszportem do ambitnych karier w świecie międzynarodowych studiów i możliwości.... [-]


Dziennik Mistrzem W Tworzeniu I Rozwijaniu Projektów Cyfrowych

FDModa - LCI Barcelona
Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 1 rok September 2018 Hiszpania Barcelona

Głównym celem Mistrza w tworzenie i rozwój projektów cyfrowych jest oferowanie zaawansowanych szkoleń i specjalistycznego charakteru, która przygotuje studentów konkurencyjnych, aby zapewnić innowacyjne rozwiązania i nowe propozycje produktowe na rynku, że z technicznego punktu widzenia Jest aktywny i jest gwałtownie rozwijający się. [+]

Mistrz w formie tworzenia i rozwoju projektów

Głównym celem Mistrza w tworzenie i rozwój projektów cyfrowych jest oferowanie zaawansowanych szkoleń i specjalistycznego charakteru, która przygotuje studentów konkurencyjnych, aby zapewnić innowacyjne rozwiązania i nowe propozycje produktowe na rynku, że z technicznego punktu widzenia Jest aktywny i jest gwałtownie rozwijający się.

Projektant cyfrowy jest teraz w centrum różnych rodzin i zawodowych takich sektorach, jak Komunikacji Audiowizualnej, sektorów Graphic Arts Reklama Public Relations i interakcje projektowych tworzenia grafiki i pokazując coraz większe synergie często objęte branży ma doświadczenia i coraz bardziej ukierunkowane na nośnikach cyfrowych, jak również wskazują różne badania i raporty sektorowe państwowych i samorządowych.... [-]


Magisterskich W Projektowanie Stron Internetowych

Bau Design College of Barcelona
Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 1 rok October 2018 Hiszpania Barcelona

W społeczeństwie, w którym drukujesz na papierze staje się coraz mniej popularne na co dzień, a których treść jest najbardziej prawdopodobne, aby być odbierane za pośrednictwem ekranów, istnieje rosnące zapotrzebowanie na specjalistów z branży graficznej, aby zapewnić łatwy w użyciu, odpowiedzialną i atrakcyjną odpowiedź do wyzwań stawianych przez użytkowników platformy on-line. [+]

Magister Web Design

W społeczeństwie, w którym drukujesz na papierze staje się coraz mniej popularne na co dzień, a których treść jest najbardziej prawdopodobne, aby być odbierane za pośrednictwem ekranów, istnieje rosnące zapotrzebowanie na specjalistów z branży graficznej, aby zapewnić łatwy w użyciu, odpowiedzialną i atrakcyjną odpowiedź do wyzwań stawianych przez użytkowników platformy on-line.

Demokratyzacja technologii dokonał stałej konsumpcji treści jednego z najbardziej powszechnych zwyczajów ludzi. Każda chwila ma swoją własną treść, która jest z kolei, zużywanej przez różnych typów urządzeń. Ta okazała pracę projektanta w bardziej złożony, który wymaga specjalnego szkolenia w ramach strony internetowej, ponieważ rządzi się własnymi przepisami i kodeksami. W związku z tym rolę projektanta internetowej stała radykalnie różnią się od grafika.... [-]


Mistrzem W Interaktywnej Projektowania I Tworzenia Gier

SCAD - The Savannah College of Art and Design
Stacjonarne lub online W pełnym wymiarze godzin September 2018 Hongkong Sham Shui Po Stany Zjednoczone Savannah Atlanta Francja Lacoste + 4 więcej

Na Scad bierzemy gry poważnie. Nasza interaktywna projektowanie i rozwój gry Program zdobył główną nagrodę w Konkursie E3 Game College od dwóch lat pracuje razem z otrzymywania pochwał od Princeton Review i Animacji Kariera Review. [+]

To nie jest tylko gra - to jest kariera w Scad bierzemy gry poważnie. Nasza interaktywna projektowanie i rozwój gry Program zdobył główną nagrodę w Konkursie E3 Game College od dwóch lat pracuje razem z otrzymywania pochwał od Princeton Review i Animacji Kariera Review. Z udziału w konferencji do możliwości zawodowych współpracujących z gigantów branży, nasi studenci mają szansę, aby wykorzystać ich pasję do interaktywnego projektowania. Służymy top-of-the-line narzędzi, wybitne wykładowców i zaawansowanych programów nauczania, czego potrzeba - wystarczy przynieść A-gry.

Magister interaktywnego projektowania i tworzenia gier

Dostępne na: - Hong Kong - Savannah - e-learning... [-]


Masters W Zaawansowanej Cyfrowego Wideo I 3D Ruchu Z C4D

CEI Escuela de Diseño
Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 360 godziny September 2018 Hiszpania Madryt Sewilla + 1 więcej

Popyt na profilu zawodowego, które dominuje grafiki wymiarowe i motion video rośnie w świecie audiowizualnym. Będąc pozwanego profilu przy zatrudnianiu pracowników twórczych i technicznych w agencjach i producentów. W skrócie: jest to jeden z profili wiedzy, że potrzeby rynku; i jeden z najbardziej pożądanych profili specjalizacyjnych dla ... [+]

Popyt na profilu zawodowego, które dominuje grafiki wymiarowe i motion video rośnie w świecie audiowizualnym. Będąc pozwanego profilu przy zatrudnianiu pracowników twórczych i technicznych w agencjach i producentów. W skrócie: jest to jeden z profili wiedzy, że potrzeby rynku; i jeden z najbardziej pożądane przez studentów stopni reklamowe i komunikacyjne profili specjalizacyjnych. Ci studenci prawdopodobnie pozostaną poza rynkiem pracy ze szkodą dla innych, którzy wiedzą dokładnie domenę oprogramowania, które ostatecznie jest to, co sprawi, że genialny technik. To mistrz oferuje szczegółowy i towarzyszy codziennych praktyk nadzorowane badania. Niektóre z bloków badane są: narracja audiowizualne, krzywe to w filmowej narracji, kompozycji obrazu, teorii obrazu, teorii koloru, formatów, kompresji, animacji na osi czasu, kinetycznej typografii i animacji, Wszystko wraz z najnowszym oprogramowaniem 3D.... [-]


Profesjonalnych Mistrzami W Rozwoju Gier

Abertay University
Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 1 rok August 2018 Wielka Brytania Dundee

Jak doktorantów, wysoce utalentowanych osób pracuje w zespołach rozwoju gry do produkcji innowacyjnych rozwiązań w gry komputerowe. Dzięki ścisłej współpracy z zespołem pracowników w pełnym wymiarze godzin, którzy są wysoko doświadczenie w ... [+]

Mistrzowie Gry zawodowych w rozwoju

Dlaczego warto wybrać ten kurs?

Rozwijają podstawowe umiejętności rozwoju poprzez zastosowane pracy nad projektem, wspierane przez doświadczonych praktyków branży Zwiększenie umiejętności komunikacji i współpracy interdyscyplinarnej poprzez pracę zespołową ze studentami i praktyków z innych obszarów rozwoju gier Zastosuj rozwoju technologii i praktyk do własnych projektów i pokazać swoje prace do czołowych postaci w branży Pielęgnowanie relacji z innymi programistów, specjalistów z branży oraz firm za pośrednictwem widocznego umiejętności w tworzeniu gier, mentorships przemysłowych i opublikowanych badań.

Szkocki Centrum Doskonałości w grach komputerowych Edukacji Abertay University oferuje unikalne doświadczenie podyplomowe, zaprojektowane w dyskusji z partnerami z branży gier i zidentyfikowany przez jednego wiodącego CEO jako "Oczywiście Gry Przemysł czekali!". Jak doktorantów, wysoce utalentowanych osób pracuje w zespołach rozwoju gry do produkcji innowacyjnych rozwiązań w gry komputerowe. Dzięki ścisłej współpracy z zespołem pracowników w pełnym wymiarze godzin, którzy są bardzo doświadczeni w branży gier, zarówno w nauczaniu akademickim i, a pod kierunkiem i mentora z przedstawicielami branży gier komputerowych, będzie rozwijać umiejętności i wiedzę odpowiednie do określonych ról rozwojowych w przemysł. W trakcie studiów, można się spodziewać, będzie ostatecznie wykazać stosowanych doskonałości w swojej dziedzinie specjalistycznej, a także profesjonalizm, elastyczność, zdolność do adaptacji w zespole i pracy sytuacjach kreatywności i innowacyjności w kierunku rozwoju produktu. Co studiujesz Celem MProf w grach Rozwoju jest włączenie absolwentów na język profesjonalnych programistów poprzez umieszczenie ich w zespoły projektowe, z celów projektu znaczenie dla przemysłu i rezultatów. Zespoły cieszyć wysoki poziom niezależności w ich zgodności z gry majtki projektowych i zbliżyć... [-]


Masters - Zaawansowana Interactive: Web Oraz Digital Publishing

Idep Barcelona
Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 1 rok October 2018 Hiszpania Barcelona

W erze cyfrowej, gdzie prawie cała treść jest nam dany przez sito, mają generowane wiele rozwiązań graficznych, wśród których strony internetowe zostały do ​​niedawna najbardziej popularne. [+]

W erze cyfrowej, gdzie prawie cała treść jest nam dany przez sito, mają generowane wiele rozwiązań graficznych, wśród których strony internetowe zostały do ​​niedawna najbardziej popularne. Ale nie tylko możemy uzyskać na stronach internetowych z komputera, ale teraz możemy poinformować, odnoszą się, a nawet przeczytać aplikacji i publikacji cyfrowych na tablety i smartfony.

Ta rzeczywistość sprawia, że ​​są już ważne tradycyjne projektantów druku, który właśnie przeniósł się z rozwiązań druku cyfrowego lub komputera, ten program, nawet jeśli wiedzą, że nie wiedzą wizualne czytania i zasobów potrzebnych do rozwijania komunikacji dobry produkt.... [-]