close

Filtry

Zobacz wyniki

Znajdź studia niestacjonarne studia magisterskie na kierunku Studia artystyczne w Cardiff

Masters jest pierwszy poziom absolwentów zajęć i może być uzyskane po otrzymaniu stopnia licencjata. Zarabianie mistrzów zwykle wymaga dwóch lat studiów w pełnym wymiarze czasu pracy, który wynosi 36 do 54 semestr kredytów.   Programy w sztuce wahają się od filozofii do języka angielskiego, wokalne do wykonania instrumentalnego, a nawet sztuki kulinarnej lub mody. Nić łączą… Czytaj więcej

Masters jest pierwszy poziom absolwentów zajęć i może być uzyskane po otrzymaniu stopnia licencjata. Zarabianie mistrzów zwykle wymaga dwóch lat studiów w pełnym wymiarze czasu pracy, który wynosi 36 do 54 semestr kredytów.

Programy w sztuce wahają się od filozofii do języka angielskiego, wokalne do wykonania instrumentalnego, a nawet sztuki kulinarnej lub mody. Nić łącząca programy sztuki jest to, że wszystkie one mają do czynienia z twórczego uczenia się.

Edukacja w Wielkiej Brytanii jest zdecentralizowane dzieje z każdym z krajów Zjednoczonego Królestwa posiadających odrębne systemy pod różnymi rządami: Rząd brytyjski jest odpowiedzialny za Anglii i szkocki rząd, rząd walijski i rządem Irlandii Północnej są odpowiedzialne za Szkocji , Walii i Irlandii Północnej, odpowiednio.

Walia jest jednym z czterech głównych części Zjednoczonego Królestwa. Welsh język wyewoluował z Celticu i bardzo różni się od angielskiego. It 's jednym z dwóch oficjalnych języków w Walii. Istnieje w sumie 10 uczelni z około 150 000 studentów.

Studia niestacjonarne studia magisterskie na kierunku Studia artystyczne w %Cardiff. Uzyskaj wszystkie informacje o studia niestacjonarne studiach na kierunku Studia artystyczne w Cardiff.

Pokaż mniej
Wybierz kierunki studiów
arrow_drop_up arrow_drop_down
format_list_bulleted Filtry
Cardiff Metropolitan University
Cardiff, Wielka Brytania

MA Ceramika

MA
Studia dzienne
studia niestacjonarne
Język angielski
Ośrodek kształcenia
 
Cardiff Metropolitan University
Cardiff, Wielka Brytania

Program MA Art and Design będzie skierowany do studentów, którzy chcą rozwijać swoją wiedzę akademicką i badawczą w ramach praktycznych dziedzin i szerszych dziedzin akademick ... +

Program MA Art and Design będzie skierowany do studentów, którzy chcą rozwijać swoją wiedzę akademicką i badawczą w ramach praktycznych dziedzin i szerszych dziedzin akademickich z dziedziny sztuk pięknych i wzornictwa. -
MA
Studia dzienne
studia niestacjonarne
Język angielski
Ośrodek kształcenia
 
Cardiff Metropolitan University
Cardiff, Wielka Brytania
Magisterskie
Studia dzienne
studia niestacjonarne
Język angielski
Ośrodek kształcenia
 

WSKAZÓWKA! Jeśli reprezentujesz uczelnię i chcesz dodać swoje programy do naszych ofert, skontaktuj się z nami