Filter
Studia magisterskie
Rosja Typ studiów: Wszystkie Tempo: Wszystkie

Studia magisterskie Studia artystyczne w Rosja. Szukaj studiów magisterskich w Rosja tutaj!

W celu pomyślnego uzyskania dyplomem magistra, trzeba będzie uzyskać liczbę punktów przechodząc poszczególne moduły. Większość nauczane Masters będzie szereg podstawowych modułów, które trzeba zdać, aby uzyskać kwalifikację. Ocena Masters badawczych jest prawie zawsze w całości przez jednego modułu pracy doktorskiej lub projektu.

Sztuki odnosi się do programów, które koncentrują się na tematy typu intelektualnych, które nie zawsze są tak proste, jak nauki i matematyki. Osoby pragnące odegrać twórczą rolę w przyczynianiu się do społeczności byłby zainteresowany w sztuce.

Rosja (ros. Россия) jest największym krajem na świecie, obejmujących więcej niż jedną ósmą Ziemia 's zamieszkanej powierzchni ziemi. Dawny Państwowy Komitet ds. Szkolnictwa Wyższego w Rosji finansowane 240 uniwersytetów, uczelni i instytutów, co Rosja solidny kraj studiować w.

Studia magisterskie Studia artystyczne w Rosja. Uzyskaj wszystkie informacje o studiach magisterskich na kierunku Studia artystyczne w Rosja.

Czytaj więcej Pokaż mniej

2 Wyniki z Studia artystyczne, Rosja

Sholokhov Moscow State University for the Humanities

Program Master ma na celu przygotowanie wysoko wykwalifikowanych wykonawców, śpiewaków i nauczycieli sztuki wokalnej na wszystkich poziomach kształcenia. ... [+]

Program Master ma na celu przygotowanie wysoko wykwalifikowanych wykonawców, śpiewaków i nauczycieli sztuki wokalnej na wszystkich poziomach kształcenia. Studenci mają unikalną możliwość twórczego dialogu z wybitnych śpiewaków naszych czasów, takich jak Artystów Ludowych Rosji B.N.Kudryavtsev, N.V.Baskov, Czczony Artysta Rosji V.M.Syutkin znany piosenkarz S.M.Penkin i innych. Wynik magistra jest wykonanie koncertowe i ochrona pracy magisterskiej na aktualne problemy teorii i technik sztuki wokalnej. Wyjątkowość programu studiów magisterskich:

Wszystkich Studentów śpiewaków przez występy sceniczne klasycznej głosem; Wszystkie Studenci przewidziane vozmozhnosst mistrzowskich różnych gatunków klasycznej, popu, jazzu i muzyki ludowej; Połączenie teorii i praktyki głosem ze świadczeniem rozbudowaną sieć baz praktyk Udział w różnych konkursach wokalnych i festiwalach, w tym Międzynarodowego Konkursu "muz świata" ("Modern Art i Edukacji"). Wszystkie Studenci mają możliwość służenia konferencji naukowych i praktycznych i publikowania artykułów; Umiejętność pisania referatu na wokalu, za nią w pererostaniem pracy. Program posiada element nauczania, która pozwala opanować technikę nauczania wokale na różnych etapach edukacji muzycznej. Ostateczna certyfikacja - biorąc udział w programie rozrywkowym lub realizacji projektu i ochrony (w razie potrzeby, może zastąpić tekst projektu muzycznego ochrony pracy magisterskiej). ... [-]
Rosja Moscow
Wrzesień 2019
W pełnym wymiarze godzin
2 - 2,5 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Nosov Magnitogorsk State Technical University

Sztuka nie jest wyjątkiem. Ważną różnicą w tej dziedzinie sztuki jest to, że cyfrowi artyści i projektanci są zazwyczaj zaangażowani w działania związane z wysokimi techn ... [+]

Opis programu

Program „Digital Arts and Design” jest jednym z najbardziej innowacyjnych obszarów studiów magisterskich. Co roku technologie cyfrowe wnikają głębiej we wszystkie sfery ludzkiego życia. Sztuka nie jest wyjątkiem. Ważną różnicą w tej dziedzinie sztuki jest to, że cyfrowi artyści i projektanci są zazwyczaj zaangażowani w działania związane z wysokimi technologiami, aw rezultacie znajdują się w czołówce rozwoju nauki i technologii.

Zaletą tego programu edukacyjnego jest szersze podejście do roli i procesu kształtowania nie tylko środowiska wewnętrznego i zewnętrznego, ale także wydarzeń miejskich, festiwali, wystaw itp. Absolwent może być pewny, że może obiektywnie ocenić poziom środowisko tematyczno-przestrzenne i cyfrowe oraz daje zalecenia metodologiczne, które mogą je znacząco poprawić, a także bezpośrednio wdrożyć projekt.... [-]

Rosja Magnitogorsk
Wrzesień 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku